کد خبر: 63313

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۱۹ - ۴:۳۳

امام جمعه موقت املش:شیخ نمر از جنس شهید نواب صفوی بود

امام جمعه موقت املش با بیان اینکه شیخ نمر از جنس شهید نواب صفوی و هم عامل به معروف بود، گفت: آل سعود با ارتکاب جنایات مختلف ماهیت واقعی خویش را برای همگان آشکار نموده است. به گزارش املش ما ، حجت الاسلام صفر علیپور، امام جمعه موقت املش در مراسم نکوداشت یاد و خاطره شهید آیت الله شیخ […]

امام جمعه موقت املش با بیان اینکه شیخ نمر از جنس شهید نواب صفوی و هم عامل به معروف بود، گفت: آل سعود با ارتکاب جنایات مختلف ماهیت واقعی خویش را برای همگان آشکار نموده است.

علیپوربه گزارش املش ما ، حجت الاسلام صفر علیپور، امام جمعه موقت املش در مراسم نکوداشت یاد و خاطره شهید آیت الله شیخ نمر از علمای برجسته شیعه عربستان که به همت هیأت رزمندگان اسلام شهرستان املش در مسجد اعظم املش برگزار شد،گفت: شیخ نمر از جنس شهید نواب صفوی و هم عامل به معروف بود، آل سعود که بزرگترین نوکر و سرسپرده آمریکای جنایتکار و صهیونیست غاصب در منطقه است، در جنایت اخیر خویش این روحانی شیعی مبارز و مبلغ دین اسلام را به شهادت رساند.

علیپور اضافه کرد: آل سعود بداند که خون پاک به ناحق ریخته شیخ نمر و هزاران شهید مظلوم دیگر در کشورهای مختلف از جمله فلسطین، سوریه، جنوب لبنان، عراق و یمن هدر نمی رود و دامن آل سعود را خواهد گرفت و این وعده الهی است.

حجت الاسلام علیپور ادامه داد:ملت بزرگ ایران در دوران دفاع مقدس که انقلاب اسلامی در این کشور به پیروزی رسیده بود؛ موج بسیاری از قطع رابطه ها و تحریم ها و فشارهای خارجی و توطئه های داخلی را تجربه کرده و پشت سر گذاشته است و اکنون که بالنده و قوی تر از گذشته شده، قطعاً این گونه برخوردها در عزم و اراده این ملت تأثیری نخواهد گذاشت.

امام جمعه موقت املش با انتقاد از بعضی ملایمت ها افزود: امروز این همه اعتدال و ملایمت نشان دادن و انعطاف پذیری در مقابل این همه هتک حرمت ها و جسارت ها معنای خوبی ندارد و نیاز است که عکس العمل مناسب تری انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: رسانه های غربی و وابسته به غرب که روزی ریگی را مجاهد معرفی می کردند این روزها شیخ نمر را یک تروریست خطرناک معرفی می کنند که واقعاً شگفت آور است در حالی که همه آزادی خواهان دنیا از شهادت مظلومانه شیخ نمر در عربستان محزون و غمگین هستند./ایسنا

ارسال دیدگاه

کسب درآمد