کد خبر: 63291

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۱۷ - ۲۰:۲۱

سردار آقازاده :ائتلافی بزرگ از نیروهای دلسوز و ارزشی گیلان در راه است/ نباید اجازه داد تا مجلس ششم تکرار شود

نماینده سابق مردم رشت گفت: همه نیروهای دلسوز و انقلابی توجه خودشان را به سمتی جلب کرده اند تا ان شاالله انسجامی بزرگ و مثال زدنی در این انتخابات از خود نشان دهند. به گزارش املش ما سردار سید علی آقازاده در گفتگو با خبرنگار سرویس سیاسی “درگیلان” با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی […]

نماینده سابق مردم رشت گفت: همه نیروهای دلسوز و انقلابی توجه خودشان را به سمتی جلب کرده اند تا ان شاالله انسجامی بزرگ و مثال زدنی در این انتخابات از خود نشان دهند.

آقازادهبه گزارش املش ما سردار سید علی آقازاده در گفتگو با خبرنگار سرویس سیاسی “درگیلان” با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: از انتخابات در کشور ما همواره به عنوان مقوله ای سرنوشت ساز یاد می شود و ملت بزرگوار ایران اسلامی هم به این موضوع واقفند که بایستی بر سر منافع ملی شان بسیار حساس باشند و با اشتیاق و حرکتی آرمانی در انتخابات شرکت کنند.

نماینده سابق مردم رشت در مجلس شورای اسلامی همچنین خاطرنشان کرد: در استان گیلان هم مردم بسیار مشتاقند که موعد انتخابات فرا رسد و حضور پرشور خودشان را نشان دهند.

وی به اتفاق نظر و عزم مردم گیلان مبنی بر مشارکت حد اکثری خود در پای صندوق های رای اشاره کرد و گفت: مردم استان رویکردشان بیشتر به سمت نیروهای متدین، انقلابی و کاربلد خواهد بود و این دسته از افراد را به عنوان نماینده مجلس انتخاب خواهند کرد.

سردار آقازاده با اشاره به ائتلاف و همگرایی اصولگرایان گیلان در این انتخابات تصریح کرد: تلاش همه دلسوزان جامعه ارزشی ما و مطالبه به حق آنان این است که در انتخابات پیش رو از عمده ظرفیت نیروهای مومن و انقلابی در جهت ائتلاف استفاده شود و این مهم در صورت وحدت بین نیروهای ارزشی محقق می گردد.

فرمانده اسبق سپاه قدس گیلان در ادامه افزود: جا دارد به مردم عزیزمان این خبر خوش را بدهیم که در سراسر استان و مخصوصا شهرستان رشت الحمدلله همه نیروهای دلسوز و انقلابی توجه خودشان را به سمتی جلب کرده اند تا ان شاالله انسجامی بزرگ و مثال زدنی در این انتخابات از خود نشان داده تا نااهلان و بدخواهان انقلاب ذره ای هم اجازه جولان در این انتخابات برایشان فراهم نشود و به هیچ عنوان حوادث تلخی همانند مجلس ششم تکرار نگردد.

نماینده سابق مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هم وحدت نظری و هم وحدت عملی در بین نیروهای ارزشی گیلان به خصوص در این انتخابات زیاد دیده می شود و این را به فال نیک می گیریم چراکه دغدغه همیشگی مردم عزیز و شریف استان بوده است.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد