کد خبر: 63159

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۱۶ - ۱۸:۲۵

“رعنا” در رودسر به روی صحنه می رود

نمایش رعنا به نویسندگی و کارگردانی علیرضا کوشک جلالی هنرمند و کارگردان نام آشنای کشور از تاریخ ١٧ الی ٢١ دی ساعت ١٨ در سالن شهید آوینی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر به روی صحنه می رود. به گزارش خبرنگار املش ما علی فلاح رنجبر رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر با اعلام این […]

نمایش رعنا به نویسندگی و کارگردانی علیرضا کوشک جلالی هنرمند و کارگردان نام آشنای کشور از تاریخ ١٧ الی ٢١ دی ساعت ١٨ در سالن شهید آوینی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر به روی صحنه می رود.

رعنابه گزارش خبرنگار املش ما علی فلاح رنجبر رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر با اعلام این خبر افزود : ” رعنا ” داستان و روایتی تراژدیک و عاشقانه از زنی که در دوران رضاخان با اعتراض به اوضاع اجتماعی آن زمان ، جایگاهی را میان مردم منطقه پیدانموده است.

این مسئول افزود : نویسندگی و کارگردانی نمایش رعنا بر عهده علیرضا کوشک جلالی بوده که زندگی رعنا را در حوزه های مختلف شعر ، موسیقی ، و تئاتر به تصویر کشیده است.

 

فلاح رنجبر افزود : وحید فخر موسوی – مهرانه به نهاد – تارا قاسمی نژاد – ارشد امیر اسکندری – فریبرز زیده سرایی – امیرقاسم وطن خواه – مجتبی معیری نیا – امیر حامد – برنا احمدنژاد- مصطفی غلامی – محمد تقی زاده – محبه میرباقی نژاد- ابوالفضل ندافی و کیوان خسرو مرادی بازیگران این نمایش هستند که طراح صحنه و لباس این نمایش برعهده یاسر میرحمیدی – آهنگساز شهرام شفیعی – آواز ارشد امیر اسکندری ، مهدی محمد پور و با حضور افتخاری استاد ناصر وحدتی – دستیار کارگردان نیما تابنده – طراح نور مازیار بهروز – اجراء صدا همایون حسنی – منشی صحنه مهیار اصغرنژاد و طراح گریم برعهده معین راد می باشد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر اذعان داشت : نمایش رعنا ” راه یافته به سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر ” نیز بوده و علاقمندان به تئاتر و نمایش می توانند جهت تهیه بلیط به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر مراجعه و یا از طریق سایتwww.haftsaz.com نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد