کد خبر: 63157

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۱۶ - ۱۳:۵۸

متن نامه جمعی از دانشجویان دانشگاه گیلان خطاب به هیئت اجرایی و هیئت نظارت گیلان

ما شما را به عنوان یک هیئت اجرایی که معنی حق الناس را بداند قبول داشتیم و با صلاحیت دادن به کسانی که هیچگونه صلاحیتی در آنان یافت نمیشد چهره واقعی خود را به ما نشان دادید و با وجود فرمایشات مقام معظم رهبری متاسفانه درست عمل نکرده اید. به گزارش املش ما به نقل از پیک […]

ما شما را به عنوان یک هیئت اجرایی که معنی حق الناس را بداند قبول داشتیم و با صلاحیت دادن به کسانی که هیچگونه صلاحیتی در آنان یافت نمیشد چهره واقعی خود را به ما نشان دادید و با وجود فرمایشات مقام معظم رهبری متاسفانه درست عمل نکرده اید.

به گزارش املش ما به نقل از پیک دانشجو  جمعی از دانشجویان دانشگاه گیلان خطاب به هیئت اجرایی و هیئت نظارت گیلان نوشتند:

این روزها نگاه ها و امیدهای مردم ایران به عملکرد هیئت دولت اجرایی و شورای نگهبان به تایید صلاحیت افراد اصلح می باشد، افرادی که نماینده مردم در سطح کشور خواهند بود.

احتراما باید به عرض برسانیم اعضای محترمه هیئت نظارت شما دقت لازم را برای صلاحیت نامزدهای انتخابات مجلس به خرج نداده اند و این نوع رفتار و بررسی صلاحیت نشان دهنده ی این است که هنوز فتنه ٨٨ در میان خود هیئت اجرایی حل نشده است.

تایید صلاحیت افرادی که در گذشته سعی به تخریب و ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران داشتند نشانه دهنده ی بی کفایتی شماست،این تایید صلاحیت توسط هیئت اجرایی به وضوح نشان میدهد که فکر و بینش عاملان فتنه ۸۸ را تایید می کنید.

ما شما را به عنوان یک هیئت اجرایی که معنی حق الناس را بداند قبول داشتیم و صلاحیت دادن به کسانی که هیچگونه صلاحیتی در آنان یافت نمیشد، چهره واقعی خود را به ما نشان دادید و با وجود فرمایشات مقام معظم رهبری متاسفانه درست عمل نکرده اید.

انتظار ما از شما این است که با وجدان و با در نظر کردن منفعت کشور زیر سایه نظام جمهوری اسلامی ایران افرادی را که دارای صلاحیت واقعی هستند برگزینید تا افرادی ناشایست و به ظاهر دوستدار این مرز و بوم فرصتی برای ضربه زدن به این کشور عزیز را نداشته باشند و این را بدانید که ما با تمام وجود و با خلوص نیت به پای این نظام و رهبری می ایستیم و جان هایمان را فدا خواهیم کرد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد