کد خبر: 63147

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۱۶ - ۵:۰۰

کدام کاندیداهای رد صلاحیت شده رودسر و املش، تائید شدند؟+اسامی

چندروزیست صلاحیت داوطلبین نمایندگی مجلس شورای اسلامی در هیات اجرایی شهرستان رودسر و املش به پایان رسیده است و همه کاندیداها توانستند تائید صلاحیت بگیرند!!! به گزارش خبرنگار املش ما ، پس از پایان اعلام صلاحیت داوطلبین نمایندگی مجلس شورای اسلامی که توسط هیات اجرایی شهرستان رودسر و املش انجام گرفت، نکته جالبی به چشم […]

چندروزیست صلاحیت داوطلبین نمایندگی مجلس شورای اسلامی در هیات اجرایی شهرستان رودسر و املش به پایان رسیده است و همه کاندیداها توانستند تائید صلاحیت بگیرند!!!

به گزارش خبرنگار املش ما ، پس از پایان اعلام صلاحیت داوطلبین نمایندگی مجلس شورای اسلامی که توسط هیات اجرایی شهرستان رودسر و املش انجام گرفت، نکته جالبی به چشم می خورد و آن این بوده است که تمامی افراد شرکت کننده تائید صلاحیت گرفته اند.

در بین کاندیداها ،اسامی  افرادی به چشم می خورد که دوره های قبل نتوانسته بودند تائید صلاحیت بگیرند و یا با اغماض در تائید صلاحیت شان در رقابت ها حاضر شدند و این جای تعجب برای بسیاری از همشهریان را به دنبال داشته است که مگر میشود کسی که رد صلاحیتش احراز شده باشد دوباره بتواند تائیدیه صلاحیت بگیرد!!!

به همین دلیل به گذشته انتخابات  مراجعه نمودیم و اسامی افرادی که در دوره های قبل رد صلاحیت شده بودند را بررسی نمودیم که به شرح ذیل می باشد.

۱- محمد مهدی رهبری املشی (وی در دوره نهم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه رودسر شرکت نمود و به گفته میرحسینی اشکوری وی با اغماض توانست تائید صلاحیت بگیرد.)

۲- روح الله قهرمانی چابک (وی دوره نهم مجلس شورای اسلامی در رشت کاندیداشده بود و نتوانست تائیدیه صلاحیت بگیرد و در رقابت انتخابات بماند.)

۳- نورعلی عباسپور (ایشان در دوره نهم مجلس ازحوزه انتخابیه رودسر کاندیدا شدند ولی نتوانستند بدلیل عدم صلاحیت در ادامه رقابت انتخابات حضور داشته باشند.)

۴-عزت تقوائیان (وی در دوره هشتم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه رودسر شرکت نموده بود و بدلیل عدم صلاحیت از ادامه انتخابات برحزر ماند)

حال باید از مجریان هیات اجرایی پرسید براساس فرمایشات رهبر انقلاب آیا حق الناس را رعایت نموده اید و در تائید صلاحیت ها مهم ترین نکته که حق مردم است را مورد توجه قرار داده اید؟

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :3

 • علی

  تاریخ : ۱۶ - دی - ۱۳۹۴

  امیدوارم در بحث تایید صلاحیت ها دست های پشت پرده حاکم نشونو و آن چه به نفع و حق مردم و متناسب با اسلام و نظام است اجرا شود .


  پاسخ

 • مجید

  تاریخ : ۲۷ - دی - ۱۳۹۴

  ای بابا!! بی خیال این حرفا! بجای سیاسی بازی دنبال این باشید کدوم یکی از این کاندیداها اقتصاد منطقه تون رو رونق می دن … بیکاری رو سر و سامون می دن…. وضعیت بغرنج چای و کشاورزی رو ساماندهی می کنن… بنظرم یکی از علل اصلی عقب ماندگی شهرمون همینه که سوراخ دعا رو گم کردیم. حق الناس انتخاب اون فردیه که صلاحیت کار نداره و اسمش از داخل صندوق در بیاد…


  پاسخ

 • سیدعلی موسوی صدر

  تاریخ : ۲۹ - بهمن - ۱۳۹۴

  سلام آقای قهرمانی همیشه سربلند و پیروز باشید همه ما می دانیم که شما بهترین هستید ولی امان از این سیاسی بازی ها که حتی نتوانستند حضور شما را در این عرصه ببینند می دانستند که شما تنها و بی نظیر هستید موفق و سربلند باشید


  پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد