(برای دشمن دیگرمطلوب نیست که بیاید در اینجاحکومت کند،برای او خوب است در کشورکسانی داشته باشد تامثل او فکر و عمل کند. امام خامنه ای(مدظله العالی))

باسلام.

آقای رهبری املشی چقدر خوب حق مردم انقلابی و دارالمومنین رودسر را ادا کردید!

برفرض هم که قصد زیرسوال بردن جبهه مقاومت را نداشتید باید پاسخ شبهه افکنی را بدهید. آیا امروز وقت شبهه افکنی و آدرس غلط دادن به مردم و دشمن است؟
طرح این مباحث آنهم از تریبون رسمی مجلس اسلامی مصداق بارز نفوذ دشمن در یکی از مراکزتصمیم سازی است که میخواهد دانسته یا ندانسته جای جبهه ظالم و مظلوم را عوض کند.

رد و پا و نفوذ در طرح این مباحث شبهه دار را باید در تنظیم کنندگان نطق یک نماینده مجلس دید، آنهم کسی چون رهبری املشی که در چهارسال اخیر به تعداد انگشت یک دست در صحن علنی صحبت نداشته است.

این زنگ هشداریست که نفوذ فکری و ایجاد تغییر محاسبات مردم تا پشت تریبون مجلس شورای اسلامی آمده است. وگرنه در سطح دسترسی اخبار و اطلاعات در تراز یک نماینده مجلس حتمامیداند امروز سوریه جولانگاه تروریست های دست پرورده امریکاوعربستان از چند کشور آسیایی و اروپاییست نه مردم سوریه، میداند که پیغام جبهه کفر به بشار اسد این بود که دست از حزب الله و ایران بردار تا سوریه را مانند عربستان سعودی بگوییم سوریه اسدی و…

(ممکن است افرادى آگاهانه یا از روى ناآگاهى در میان مردم این مسئله را مطرح نمایند که ثمره خونها و شهادتها و ایثارها چه شد. اینها یقینا از عوالم غیب و از فلسفه شهادت بیخبرند و نمى دانند کسى که فقط براى رضاى خدا به جهاد رفته است و سر در طبق اخلاص و بندگى نهاده است حوادث زمان به جاودانگى و بقا و جایگاه رفیع آن لطمه اى وارد نمى سازد. و ما براى درک کامل ارزش و راه شهیدانمان فاصله طولانى را باید بپیماییم و در گذر زمان و تاریخ انقلاب و آیندگان آن را جستجو نماییم.امام خمینی(ره))

سجادکاکرودی

اشتراک این خبر در :