کد خبر: 63120

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۱۴ - ۵:۰۴

سردار علیزاده: ائتلاف انتخاباتی تمام نیروهای ارزشی گیلان به زودی شکل می گیرد

عضو شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان گیلان از ایجاد ائتلاف نامزدهای انتخاباتی نیروهای ارزشی به‌زودی در این استان خبر داد. به گزارش املش ما ، سردار نظرعلی علیزاده با اشاره به برگزاری نشست‌های مختلف نیروهای ارزشی و اصولگرا در گیلان اظهار کرد: تمام نیروهای ارزشی استان نسبت به ائتلاف در انتخابات نظر مساعد دارند. وی از […]

عضو شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان گیلان از ایجاد ائتلاف نامزدهای انتخاباتی نیروهای ارزشی به‌زودی در این استان خبر داد.

علزیادهبه گزارش املش ما ، سردار نظرعلی علیزاده با اشاره به برگزاری نشست‌های مختلف نیروهای ارزشی و اصولگرا در گیلان اظهار کرد: تمام نیروهای ارزشی استان نسبت به ائتلاف در انتخابات نظر مساعد دارند.

وی از ایجاد ائتلاف انتخاباتی نیروهای ارزشی در گیلان خبر داد و افزود: کاندیداهای ارزشی و انقلابی حاضر در صحنه به منظور همگرایی، ائتلاف، همدلی و هم‌زبانی در عرصه انتخابات وحدت نظر دارند.

عضو شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان گیلان با بیان اینکه بررسی‌ها نشان می‌دهد جبهه نیروهای ارزشی انقلاب اسلامی استان با استقبال نامزدهای انتخاباتی مواجه شده است، تصریح کرد: همگرایی مذکور نتیجه انتخابات سال ۹۲ است.

علیزاده، ائتلاف و همگرایی را از موضوع‌های ضروری در جبهه اصولگرایی خواند و بیان کرد: نیروهای ارزشی با تعامل با همدیگر بر وحدت در انتخابات اتفاق نظر دارند./فارس

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد