کد خبر: 63082

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۱۳ - ۵:۰۴

نماینده آستارا:نوکر آیت‌الله جنتی و شورای نگهبان هستم

نماینده مردم آستارا در مجلس در واکنش به انتشار مطالبی به نقل از وی علیه شورای نگهبان در شبکه‌های اجتماعی گفت: این اظهارات در پاسخ به رئیس شورای نگهبان شهرستان آستارا بوده است، و گرنه نوکر آیت‌الله جنتی و شورای نگهبان هستم. به گزارش املش ما صفر نعیمی‌رز نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی در […]

نماینده مردم آستارا در مجلس در واکنش به انتشار مطالبی به نقل از وی علیه شورای نگهبان در شبکه‌های اجتماعی گفت: این اظهارات در پاسخ به رئیس شورای نگهبان شهرستان آستارا بوده است، و گرنه نوکر آیت‌الله جنتی و شورای نگهبان هستم.

به گزارش املش ما صفر نعیمی‌رز نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم گفت: بنده چنین حرف‌هایی پیرامون شورای نگهبان و بررسی صلاحیتم توسط این نهاد را در پاسخ به اظهارات رئیس شورای نگهبان شهرستان آستارا گفته‌ام و شورای نگهبان را به عنوان یک نهاد انقلابی و ذیصلاح برای بررسی صلاحیت‌ها قبول دارم.

وی افزود: شخصی که در حال حاضر رئیس شورای نگهبان شهرستان آستارا شده است، رئیس اداره امور عمومی بیمارستان بوده و تصور می‌کرد که بنده در در عزل و برکناری وی نقش داشته‌ام و مرا به عدم تأیید صلاحیت در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تهدید کرده بود که بنده پاسخ تهدیدات وی را داده‌ام.

نماینده مردم آستارا در مجلس در ادامه، اظهار داشت: کسی که ضد ولایت باشد بنده با او برخورد می‌کنم و همواره بر این موضوع در همه مقاطع پافشاری خواهم کرد.

نعیمی رز در پایان خاطر نشان کرد: ما نوکر آقای جنتی و شورای نگهبان هستیم.

تهدید شورای نگهبان توسط نعیمی

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد