کد خبر: 63044

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۱۲ - ۱۸:۳۳

رئیس ورزش و جوانان املش خبرداد:افتخار آفرینی تیم های املشی در نخستین جشنواره پاورلیفتینگ جهان

روز گذشته نخستین جشنواره پاورلیفتینگ جهان به مدت یک روز در رشت با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.   رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان املش در گفتگو با خبرنگار املش ما از افتخار آفرینی تیم های املشی در نخستین جشنواره پاورلیفتینگ جهان خبر داد. اسداله عبداله تابار افزود: دو تیم از شهرستان املش […]

روز گذشته نخستین جشنواره پاورلیفتینگ جهان به مدت یک روز در رشت با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

 

جشنواره پاورلیفتینگرئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان املش در گفتگو با خبرنگار املش ما از افتخار آفرینی تیم های املشی در نخستین جشنواره پاورلیفتینگ جهان خبر داد.

اسداله عبداله تابار افزود: دو تیم از شهرستان املش در این رقابت ها حضور داشتند که تیم پوریای ولی رانکوه توانست مقام قهرمانی مسابقات را در رده سنی جوانان از آن خود نماید.

وی اظهار داشت: دو تیم صفری رانکوه  و پوریای ولی رانکوه نیز در رده سنی بزرگسالان به ترتیب دوم سو سوم شدند.

براساس گزارش ما در این رقابت ها ۲۳۰ ورزشکار از استان های گیلان، قزوین، قم، مازندران، گلستان، مرکزی، اردبیل و بوشهر درسه رشته لیفت، پرس سینه و پاورلیفتینگ شرکت داشتند که هر ورزشکاری به طور همزمان می توانست در هر سه رشته شرکت کند.

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :1

 • یاسر جعفری مقدم

  تاریخ : ۱۸ - دی - ۱۳۹۴

  با سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت سایت و مردم خوب و فهیم شهرستان املش.
  خواهشمند است از پخش اخباری که از صحت آن اطمینان ندارید خود داری فرمایید یا حداقل از کسانی خبر را دریافت نمایید که صاحب خبر هستند. این مسابقات اولین تورنمنت استان گیلان در سه رشته پاورلیفتینگ و پرس سینه و لیفت تحت عنوان انتخابی هندوستان بود که فقط برای باشگاه های استان گیلان برگزار گردید ,که به اشتباه تعدادی از ورزشکاران استان های دیگر حضور یافتند .باشگاه پوریای ولی در دورده سنی جوانان و بزرگسالان به ترتیب مقام اول و سوم را دریافت نمودندو شهید صفری در رده سنی بزرگسالان مقام دوم را دریافت نمود .لازم به ذکر است مقام های هردو باشگاه فقط در رشته لیفت تک حرکتی می باشد.
  و من الله توفیق


  پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد