کد خبر: 62991

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۱۱ - ۸:۲۹

حال و هوای این روزهای کاندیداها انتخابات؛شرکت در مراسمات تا دیدار با خانواده شهدا+تصاویر

از آخرین  روز ثبت نام کاندیداهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی یک هفته می گذرد و برخی از این کاندیداها که هنوز تائید صلاحیت شان مشخص نشده در جمع مردم حاضر می شوند و اگر مراسم عزاداری باشد همدری می کنند و در شادی ها با آنها شریک شادی می شوند. به گزارش خبرنگار املش ما […]

از آخرین  روز ثبت نام کاندیداهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی یک هفته می گذرد و برخی از این کاندیداها که هنوز تائید صلاحیت شان مشخص نشده در جمع مردم حاضر می شوند و اگر مراسم عزاداری باشد همدری می کنند و در شادی ها با آنها شریک شادی می شوند.

به گزارش خبرنگار املش ما ، عادتی که نزدیک انتخابات برخی کاندیداها بدان دچار میشوند سرکشی از خانواده های شهدا ، حضور در مراسمات ملی و مذهبی است که جای سوال برای برخی ها می گذارد که چرا این افراد فقط نزدیک انتخابات در منطقه حضور دارند و شعارهای ناسیونالیستی می دهند.

اخبارکاندیداهای انتخابات در هفته ای که گذشت به شرح ذیل است:

نورعلی عباسپور یکی از کاندیداهای این دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه رودسر و املش است ، دو برنامه ای حضور داشت یکی حضور در اشکورات  و دیگری دیدار با فرهنگیان شهر کلاچای  بود.

نورعلی عباسپور کلاچای نورعلی عباسپور

 

 

 

 

 

 

 

روح اله قهرمانی ، استاندار سابق گیلان که در واپسین دقایق ثبت نام کاندیداها در وزارت کشور حاضر شد و برای حوزه انتخابیه رودسر و املش نام نویسی نمود. وی در هفته جاری در مراسم ۹دی چابکسر ، دیدار با مادر شهیدان شادمهر (چابکسر)، مراسم بزرگداشت مادر شهیدمحقق کجیدی در املش و مراسم شهدای شهرک شهید انصاری رودسر حاضر شد .

عیادت مادر شهید در چابکسر توسط قهرمانی قهرمانی در 9دی چابکسر قهرمانی رهبری ختم مادر شهید یادواره شهدای شهرک قهرمانی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

محمد علیجانی دیگر کاندیدایی بود که این هفته  در مراسم بزرگداشت مادر شهید محقق(در املش) حضور پیدا نمود .علیجانی در حیاط مسجد اعظم املش با رقیب انتخاباتی خود دیدار چهره به چهره ای داشت.

قهرمانی علیجانی ختم مادر شهید

و اما اسدالله عباسی، کاندیدایی که دو دوره تجربه نمایندگی شهرستان های رودسر و املش را در کارنامه خود دارد در   همایش ائتلاف اصولگرایان کشور حضور پیدا نمود . از دیگر برنامه هایی که این کاندیدا در آن حضور بهم رسانید یادواره شهدای شهرک شهید انصاری رودسر بود.(تصویری از این حضور به تحریریه تاکنون نرسیده است.)

عباسی همایش اصولگرایان کشور

محمد مهدی رهبری املشی نماینده حال حاضر شهرستان رودسر و املش که بعنوان یکی از کاندیداها نام نویسی نموده شاید بیش از چندماهی است خود را آماده انتخابات نموده بود وی دیگر در اکثر مراسمات حضور پیدا می نماید.ایشان در مراسم بزرگداشت مادر شهید محقق کجیدی و یادواره شهدای شهرک شهید انصاری حضور پیدانمود.

قهرمانی رهبری ختم مادر شهید یادواره شهدا1

 

 

 

 

 

 

 

صادق اکبری  کاندیدای جوان و پر انرژی این دوره انتخابات که علاوه بر اجتماع در فضای مجازی نیز حضور پررنگی دارد.اکبری این هفته در مراسم مادر شهید محقق کجیدی حضور پیدا نمود.

صادق اکبری

مسعود مجیدی کاندیدای دیگر انتخابات که در دوره قبل نیز اعلام کاندیداتوری نموده بود . وی برسر مزار شهدای گمنام املش حضور پیدا نمود.

مسعود مجیدی مزار شهدای گمنام املش

از دیگر کاندیداها هنوز خبری به این تحریریه نرسیده است.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد