کد خبر: 62978

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۱۰ - ۵:۰۲

شهید غلامی ؛ شهید گرانقدر ۱۰ دی ماه شهرستان املش

شهید گرانقدر سرباز یکم وظیفه حمزه علی غلامی صمدآبادی، فرزند علی اصغر در روستای صمدآباد (ییلاق) از توابع شهرستان املش دیده به هستی گشود . به گزارش املش ما ،شهید غلامی صمدآبادی از خانواده ای مذهبی و مقید به رعایت شرایط دینی بود او بسیار شجاع و دارای عزت نفس بود و همیشه سعی داشت . […]

شهید گرانقدر سرباز یکم وظیفه حمزه علی غلامی صمدآبادی، فرزند علی اصغر در روستای صمدآباد (ییلاق) از توابع شهرستان املش دیده به هستی گشود .

به گزارش املش ما ،شهید غلامی صمدآبادی از خانواده ای مذهبی و مقید به رعایت شرایط دینی بود او بسیار شجاع و دارای عزت نفس بود و همیشه سعی داشت .

از لحاظ امرار معاش مستقل بوده و کار و تلاش در این زمینه را وظیفه هر انسان آزاده و شریف می دانست .

او در انجام فرایض دینی بسیار کوشا بود . شهید حمزه دارای اخلاق نیکو و دارای رفتاری شایسته و پسندیده با پدر و مادر و نسبت به بستگان و حتی آشنایان داشت او جهت گذراندن دوران سربازی وارد ارتش گردید و خدمت سربازی خود را آنجا گذراند و پس از طی آموزش نظامی به مناطق جنگی اعزام و با بعثیان عراقی به جنگ و ستیز پرداخت .

او در برخورد با دشمن شجاع و         بی باک بود و با روحیه ای استوار و خستگی ناپذیر با آنان به مقابله می پرداخت .

سرانجام در مورخه ۶۴/۱۰/۱۵ در شهر پسوه براثر اصابت ترکش گلوله قامت سرافراز رشید اسلام در خون خود غلطید و روح پاکش به عرش اعلی پرواز نمود . و به زندگی سعادتمند جاودانه رسید.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد