کد خبر: 62969

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۰۹ - ۲۰:۳۵

امام جمعه املش:خانه ملت جایی نیست که حمایت از سوریه زیرسوال برود،حرف های زده شده آب در آسیاب دشمن ریختن است

سخنان سخنران امروز نکوداشت ۹دی نگاهی به انتخابات داشت و در خصوص انتخاب افراد روشنگری نمود. به گزارش خبرنگار املش ما ، سخنران ۹دی امروز املش در قسمتی از سخنرانی خود به انتخابات ۹۴ اشاره نمود و بیان داشت:: در هفتم اسفند امسال دو انتخابات مهم و سرنوشت ساز دیگری برگزار می شود که همه باید […]

سخنان سخنران امروز نکوداشت ۹دی نگاهی به انتخابات داشت و در خصوص انتخاب افراد روشنگری نمود.

9 دی املش7به گزارش خبرنگار املش ما ، سخنران ۹دی امروز املش در قسمتی از سخنرانی خود به انتخابات ۹۴ اشاره نمود و بیان داشت:: در هفتم اسفند امسال دو انتخابات مهم و سرنوشت ساز دیگری برگزار می شود که همه باید مواظب باشیم و دقت کنیم که نگذاریم نمایندگانی که در خانه ملت با بیاناتی به ظاهر اسلامی ولی تیشه به ریشه اسلام می زنند و خون در دل رهبر معظم انقلاب می کنند؛ یک بار دیگر به مجلس راه یابند.

امام جمعه شهرستان املش اظهار داشت :در انتخابات اسفند امسال هر نامزدی که مواضع خویش در خصوص حماسه ۹ دی، فتنه سال ۸۸ و تبعیت از ولایت فقیه را به طور کامل و شفاف مشخص نکند لیاقت رفتن به مجلس را نخواهد داشت به مجلس راه یابد.

حجت الاسلام روحانی افزود: بعضی از نمایندگان مجلس ما ، نان از سفره انقلاب می خورند، خویش را چهره ای مذهبی و دینی معرفی می کنند ولی در مجلس و خانه ملت علیه دین حرف می زنند و تیشه به ریشه دین می زنند در حالی که زیارت عاشورا می خوانند ولی خلاف محتوا و پیام زیارت عاشورا عمل می کنند.

وی ادامه داد : خانه ملت جایی نیست که حمایت از سوریه و لبنان و فلسطین زیرسوال رود و حمایت از مردم مظلوم این کشورها و مقاومت اسلامی به چالش کشیده شود و از اسرائیل حمایت شود و حرف های زده شود که آب در آسیاب دشمن ریخته شود.

امام جمعه املش درپایان یاد آورشد: در حالی که امام خمینی(ره) در سال ۴۲ علیه اسرائیل خروشید؛ متأسفانه امروز نماینده مجلس ما مقاومت در برابر اسرائیل را زیر سوال می برد و خون در دل رهبر می کند و از آن بدتر که تصمیم دارد یک بار دیگر با عوام فریبی از مردم رأی بگیرد و وارد مجلس شود در حالی که ما اهل کوفه نیستیم که مولای ما تنها بماند و این مردم چشم فتنه را کور خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد