کد خبر: 62967

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۰۹ - ۲۰:۰۹

امام جمعه املش:هر مسئول و وزیری که خود را از حماسه ۹ دی جدا ببیند،خود را از مردم بصیر ایران جدا کرده است

صبح امروز در ششمین سال بزرگداشت حماسه غرور آفرین ۹دی ، مردم ولایت مدار شهرستان املش با حضور در میدان اصلی شهر املش با آرمان های انقلاب تجدید میثاق بستند. به گزارش خبرنگار املش ما ، امام جمعه شهرستان املش در مراسم ششمین سال نکوداشت حماسه ۹دی گفت: هر مسئولی که خود را از حماسه […]

صبح امروز در ششمین سال بزرگداشت حماسه غرور آفرین ۹دی ، مردم ولایت مدار شهرستان املش با حضور در میدان اصلی شهر املش با آرمان های انقلاب تجدید میثاق بستند.

9 دی املش16به گزارش خبرنگار املش ما ، امام جمعه شهرستان املش در مراسم ششمین سال نکوداشت حماسه ۹دی گفت: هر مسئولی که خود را از حماسه ۹دی جدا ببیند در واقع خود را از مردم بصیر ایران جدانموده است.

حجت الاسلام تقی روحانی افزود : دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی در محاسبات مادی خویش و شناخت  ملت بزرگ ایران و انقلاب اسلامی دچار اشتباهات بزرگی شدند و از جمله  می توان به هزینه  میلیاردی در فتنه۸۸ اشاره نمود که می خواستند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را متزلزل نمایند.

وی اظهار داشت : در انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ برخی از کاندیداهای ریاست جمهوری علاوه بر زیرسوال بردن صحت و سلامت انتخابات، در طرح و نقشه دشمنان قسم خورده و فتنه از پیش طراحی شده گام گذاشتند و با حمایت دشمنان خارجی و همکاری عده ای از اراذل و اوباش امنیت کشور را به خطر انداختند و دشمن را شاد و امیدوار نمودند.

امام جمعه املش خاطرنشان کرد:  ۹ دی روز بصیرت و میثاق با ولایت است و ریشه در قیام ۱۹ دی ماه سال ۵۶ مردم قم دارد که چگونه در برابر حکومت پهلوی بخاطر هتک حرمت به اسلام و علماء اسلام ایستادند و اجازه ندادند به حیثیت اسلام خدشه وارد شود و این هم ریشه در واقعه عاشورا دارد که مردم با حضور در راهپیمایی خیابانی در ۹ دی، این حماسه بزرگ را خلق نمودند و یک بار دیگر دشمن را مأیوس نمودند.

حجت الاسلام تقی روحانی تصریح کرد: امروز جهان اسلام بیشتر از هر روز دیگر به وحدت و همدلی نیاز دارد تا آسیب نبیند و مردم ایران با وحدت و همدلی با خلق حماسه ۹ دی از حریم اسلام و اهل بیت(ع) و ولایت دفاع کردند و امروز هر مسئول و وزیری که خود را از حماسه ۹ دی جدا ببیند در واقع خود را از مردم بصیر ایران جدا کرده است.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد