کد خبر: 62933

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۰۹ - ۴:۴۱

فرمانده سپاه املش: حماسه عظیم ۹دی نشان از بصیرت، خود آگاهی مردم نسبت نظام بود

فرمانده سپاه ناحیه املش با بیان اینکه حماسه ۹ دی ظرفیت حقیقی و هویت نظام را به جهانیان نشان داد ، گفت: این حماسه عظیم نشان از بصیرت و خودآگاهی مردم نسبت به نظام بوده است. سرهنگ پاسدار داریوش خوشحال در گفتگو با خبرنگار املش ما اظهار داشت: نهم دی در واقع نه گفتن ملت […]

فرمانده سپاه ناحیه املش با بیان اینکه حماسه ۹ دی ظرفیت حقیقی و هویت نظام را به جهانیان نشان داد ، گفت: این حماسه عظیم نشان از بصیرت و خودآگاهی مردم نسبت به نظام بوده است.

فرمانده سپاه املش خوشحالسرهنگ پاسدار داریوش خوشحال در گفتگو با خبرنگار املش ما اظهار داشت: نهم دی در واقع نه گفتن ملت ایران به سران فتنه و تجدید بیعت مجدد مردم با نظام اسلامی بوده است.

وی بیان نمود: مردم در حماسه ۹ دی ۸۸ با بصیرت خود  نشان دادند که تمام فعل و انفعالات سیاسی را زیر ذره بین دارند و با هیچ فرد و گروهی حتی اگر سابقه گذشته درخشانی داشته باشند ، تعارف ندارند.

فرمانده سپاه املش با بیان اینکه ولایت فقیه نعمتی برای کشور است ، افزود: بسیاری از کشور ها دچار کشمکش های داخلی اند و دلیل آنکه هرگز سرانجام نمی گیرند عدم برخورداری از ولی فقیه است.

سرهنگ پاسدار خوشحال خاطرنشان کرد : ما باید از این حوادث درس بگیریم تا بتوانیم فتنه های بزرگ و کوچک را خنثی نمائیم و برای اینکار نیاز است در کنار آگاهی و دانایی، باور، اعتقاد، ایمان و بینش صحیح نیز داشته باشیم.

 

وی در پایان از همه مردم شهرستان املش خواست با حضور پرشور خود در همایش بزرگ ۹دی مشت محکمی بر همه آنهایی که فکر نفوذ در نظام اسلامی مان دارند بکوبند.

به گزارش خبرنگارما همایش بزرگ ۹دی ، صبح امروز چهارشنبه در مرکز اصلی شهر (جنب تلویزیون شهری) برگزار می گردد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد