کد خبر: 62811

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۰۴ - ۱۰:۲۲

در آخرین روز ثبت نام کاندیداها؛ تعداد ثبت نام شدگان به ۳۰ نفر رسید

با آغاز ساعت کاری هفتمین روز از ثبت نام کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه رودسر و املش تاکنون۱۰ نفر نام نویسی نموده اند. به گزارش املش ما  ، امروز جمعه را مهمترین روز ثبت نام کاندیداهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در تمام شهر های ایران می شمارند چرا که چهره های خاص برای حضور و […]

با آغاز ساعت کاری هفتمین روز از ثبت نام کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه رودسر و املش تاکنون۱۰ نفر نام نویسی نموده اند.

به گزارش املش ما  ، امروز جمعه را مهمترین روز ثبت نام کاندیداهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در تمام شهر های ایران می شمارند چرا که چهره های خاص برای حضور و اعلام کاندیداتوری این روز را انتخاب نموده اند.

کاندیدای 9

 

در آغازین ساعات امروز محمد علیجانی به جمع کاندیداها پیوست ، علیجانی کارشناس ارشد مدیریت کارآفرینی سازمانی از دانشگاه تهران (از مدیران شرکت پارس خودرو)می باشد و در دو دوره قبل نیز کاندیدای انتخابات این حوزه شده بود.

دومین کاندیدایی که به فرمانداری رودسر آمد و اعلام حضور نمود ، صادق اکبری  متولد۱۳۵۳ بامدرک تحصیلی  کارشناسی ارشد جمعیت شناسی بود.وی در کارنامه خود تدریس در دانشگاه و معاون سابق مدیرکل آمار استان گیلان را داراست.

مسعود مجیدی سومین کاندیدایی بود که فرم های ثبت نام کاندیداتوری مجلس شورای اسلامی را در فرمانداری رودسر پر نمود و برای رقابت اعلام آمادگی نمود.

وی کارشناسی ارشد تاریخ و هم اکنون در اداره مالیات و دارایی استان گیلان مشغول به فعالی است.

چهارمین نفری که امروز خود را برای ثبت نام به محل فرماندار برساند ، اسداله عباسی بود . وی متولد سال ۱۳۴۰ دارای مدرک دکتری تعلیم و تربیت و برنامه ریزی درسی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران است.

عباسی در دوره های هفتم و هشتم سابقه نمایندگی مجلس شورای اسلامی را داراست و همچنین در سابقه اجرائیش توانست با کسب ۲۰۰ رای موافق وزیر کار دولت احمدی نژاد شود.

نفر پنجم که خود را به فرمانداری رودسر رساند و برای رقابت های اعلام آمادگی قاسم قنبری بود ، بنا به اطلاعات رسیده وی کارمند بانک میباشد.

محمد بنی مهد کیوانی ششمین نفر حاضر در محل ثبت نام کاندیداها بود ، وی عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور را در سابقه خود داراست.

بنی مهد کیوانی دارای دکتری شیمی بوده  و سابقه فعالیتش می توان   معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی استان گیلان در سال ۸۹ را اشاره نمود.

اعظم سیگارودی هم روز گذشته با حضور در فرمانداری رودسر نام نویسی نموده بود .(سابقه ای از وی در دسترس نمی باشد)

براساس گزارش خبرنگار ما دو کاندیدای دیگر که با حضور در وزارت کشور نام نویسی کردند و تعداد کاندیداهای شهرستان رودسر را به ۲۸ نفر رساندند ، خانم فلور قاسم زاده لیاسی و محمدباقر صفرپور لیما بودند..

فلور قاسم زاده لیاسی تنها زنیست که بعنوان کاندیدای انتخابات شهرستان رودسرو املش نام نویسی نمود.وی متولد ۱۳۵۶ دانشجوی دکترای حقوق بین الملل است و در سازمان تظیم مقررات کشور در حال فعالیت می باشد. ازدیگر سوابق وی تدریس در دانشگاه پیام نور رودسر می توان نام برد

محمدباقرصفرپور لیما متولد ۱۳۵۴ با تحصیلات دکترای مدیریت اجرایی و سابقه فعالیت در شرکت های خصوصی .

و اما آخرین فردی که به وزارت کشور رفت تا ثبت  نام کند و ماراتن انتخابات شهرستان رودسر و املش را رنگ دیگری ببخشد ، استاندار سابق گیلان روح الله قهرمانی چابک بود.

وی متولد ۱۳۳۶ و دکترای اقتصاد دارد در سوابق وی می توان به استنداری گیلان و سفیر ایارن در کویت اشاره نمود .قهرمانی چابک در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی رشت کاندیدا شدو رد صلاحیبت گردید.

و آخرین نفر ثبت نام کنندگان ، محمد حسین میرزا آقایی  کارشناس ارشد روابط بین الملل ، کاردار  و رییس اسبق نمایندگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در کشور واتیکان است

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :2

 • محمد حسین نژاد

  تاریخ : ۶ - دی - ۱۳۹۴

  ✅ تنها کاندیدایی که تنها آمد!

  “دکتر محمد بنی مهد کیوانی” برای انتخابات نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابی شهرستان رودسر و املش ثبت نام نمودند.
  ایشان از جایگاه خوبی در میان مردم و تحصیلکردگان شهرستان رودسر و املش برخوردار است.

  سوابق اجرایی دکتر بنی مهد کیوانی عبارتند از:
  ۱- رییس دانشگاه پیام نور رشت
  ۲-رییس دانشگاه علم و فرهنگ شعبه گیلان
  ۳-رییس دانشگاه علمی کاربردی رشت
  ۴-رییس دانشگاه علمی کاربردی واحد بندر انزلی
  ۵-معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی گیلان
  ۶_ داور لیگ برتر فوتبال ساحلی

  سوابق علمی و پژوهشی:

  ۱- دکتری شیمی فیزیک گرایش نانو
  ۲-چاپ و ترجمه کتاب(قوانین فوتبال ساحلی)
  ۳-دارای مقالات علمی متعدد در مجلات معتبر علمی بین المللی


  پاسخ دادن

 • نسرین

  تاریخ : ۲۶ - دی - ۱۳۹۴

  حضور دانشگاهی انقلابی و متخصص خانم مهندس اعظم سیگارودی را بعنوان بانوی گیلانی مجلس رودسر- املش قدر می گذاریم.


  پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد