کد خبر: 62793

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۰۳ - ۲۱:۴۴

تخریب چهره فرماندار توسط حامیان یک کاندیدا !!!+عکس

صبح امروز در ششمین روز از ثبت نام کاندیداهای انتخابات مجلس کانال حامیان یکی از کاندیداها تصویری را منتشر کرد که نشان می داد فرماندار رودسر این کاندیدا را به محل ثبت نام مشایعت می نماید. به گزارش خبرنگار املش ما ، ششمین روز از ثبت نام کاندیداهای انتخابات مجلس امروز با حضور ۷ کاندیدا […]

صبح امروز در ششمین روز از ثبت نام کاندیداهای انتخابات مجلس کانال حامیان یکی از کاندیداها تصویری را منتشر کرد که نشان می داد فرماندار رودسر این کاندیدا را به محل ثبت نام مشایعت می نماید.

به گزارش خبرنگار املش ما ، ششمین روز از ثبت نام کاندیداهای انتخابات مجلس امروز با حضور ۷ کاندیدا در محل ثبت نام در فرمانداری رودسر گذشت و از مهمترین آنها می توان حضور نماینده وقت،محمدمهدی رهبری املشی برای نام نویسی در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را نام برد.

و اما پیش از ظهر امروز کانال حامیان محمدمهدی رهبری عکسی را منتشر نمود که موجب تشویش اذهان عمومی شد، در این کانال تصویری منتشر شده بود که نشان می دهد فرماندار رودسر ، رهبری املشی را که بعنوان کاندیدا به محل ثبت مراجعه نموده ، مشایعت می نماید.

تصویری که از حضور رهبری املشی منتشر شد

براساس گزارش خبرنگارما پس از کنکاش در فضای مجازی تصویر فوق الذکر حضور نماینده شهرستان و فرماندار را در دانشگاه آزاد رودسر و املش به  تاریخ   ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ نشان می دهد که جهت بازدید به آن دانشگاه رفته بودند.

بازدید از دانشگاه آزاد رودسر

و اما…. در این روزهای داغ اطلاع رسانی که فعالیت کانال های تلگرامی جایگاه خوبی را در بین مردم باز نموده، به طرفداران کاندیداها پیشنهاد میشود  مراقب انتشار مطالب به نفع کاندیدای خود باشند زیرا که ممکن است با مطلبی یا تصویری اقدام به تخریب دیگر چهره ها بنمایند.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :1

  • علی آرامی

    تاریخ : ۸ - دی - ۱۳۹۴

    مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رودسرتواین عکس چیکارمیکنه اون دیگه چرا؟


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد