کد خبر: 62785

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۰۳ - ۲۰:۰۲

رئیس دادگستری املش: با جدیت و بر طبق قانون با متخلفان انتخاباتی برخورد خواهد شد

با توجه به آغاز ثبت نام کاندیداها و فعالیت های انتخاباتی  تا کنون چندین جلسه در خصوص رسیدگی به تخلفات و جرائم انتخاباتی در املش برگزار شده است. به گزارش املش ما ، فردین امیری اظهار داشت: تا کنون چندین جلسه در خصوص رسیدگی به تخلفات و جرائم انتخاباتی در این شهرستان برگزار شده که […]

با توجه به آغاز ثبت نام کاندیداها و فعالیت های انتخاباتی  تا کنون چندین جلسه در خصوص رسیدگی به تخلفات و جرائم انتخاباتی در املش برگزار شده است.

انتخاباتبه گزارش املش ما ، فردین امیری اظهار داشت: تا کنون چندین جلسه در خصوص رسیدگی به تخلفات و جرائم انتخاباتی در این شهرستان برگزار شده که هدف اصلی آن پیشگیری از وقوع تخلفات مربوط به انتخابات است.

رئیس دادگستری شهرستان املش اشاره کرد: در این جلسات که همه ارگان های مربوط و مسئولین شهری از جمله فرماندار، فرماندهی سپاه، فرماندهی نیروی انتظامی، اداره اطلاعات، مسئولین هئیت نظارت بر انتخابات شهرستان، و هیئت نظارت شورای نگهبان حضور داشتند، راهکار های جلوگیری از وقوع هر نوع جرائم و تخلفات مربوط به انتخابات مورد بررسی قرار گرفت.

امیری افزود: وظیفه همه مسئولین در این امر حفظ و صیانت از آرای مردم و همچنین برگزاری یک انتخابات سالم به دور از هرگونه تخلف نه تنها در سطح شهرستان و استان، بلکه در سطح کشور است.

وی تاکید کرد: هدف اولیه و اصلی ما پیشگیری از وقوع تخلف است اما اگر در این رابطه تخلفی هم صورت بگیرد با جدیت و بر طبق قانون با متخلفان برخورد خواهد شد.

رئیس دادگستری شهرستان املش در پایان خاطرنشان کرد: در چند روز آینده با مسئولین شهری و اداری شهرستان رودسر هم جهت تعامل و ارائه برنامه، جلسات مشترک برگزار خواهد شد./ایرنا

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد