کد خبر: 62715

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۰۱ - ۲۱:۱۳

در یکی از مدارس املش؛ ۶۵هزار تومان بیاورید،سوالات امتحان بگیرید!!!

با آغاز امتحانات مدارس که چند روزی است شروع شده ، بسیاری از دانش آموزان در تلاش برای کسب نمرات خوب و پیشی گرفتن از همکلاسی های خود هستند ولی برخی با سودجویی از این موقعیت به  دنبال سرکیسه کردن دانش آموزانند. به گزارش خبرنگار املش ما ، در طی تماس ظهر امروز  اولیاء یک دانش آموز املشی با تحریریه […]

با آغاز امتحانات مدارس که چند روزی است شروع شده ، بسیاری از دانش آموزان در تلاش برای کسب نمرات خوب و پیشی گرفتن از همکلاسی های خود هستند ولی برخی با سودجویی از این موقعیت به  دنبال سرکیسه کردن دانش آموزانند.

پولبه گزارش خبرنگار املش ما ، در طی تماس ظهر امروز  اولیاء یک دانش آموز املشی با تحریریه این پایگاه خبری ، وی از فروش نمونه سوال امتحان در یکی از مدارس املش به ما خبرداد و گفت: این معلم از دانش آموزان خواسته است با پرداخت هزینه ۶۵ هزار تومانی و دریافت نمونه سوالات امتحانی علاوه بر افزایش شانس قبولی در ترم ، نمرات بالاتری را کسب نمایند.

اولیاء دانش آموز املشی ادامه داد: کلاس های متعدد تقویتی در طول سال از یک طرف و تکالیفی که بسیاری از معلمان از دانش آموزان انتظار دارندکه باید از اینترنت بگیرند از طرف دیگر ، هزینه های بالایی به خانواده ها اجبار می شود که باید آموزش و پرورش با آنها برخورد جدی بکند.

وی افزود: عدم تدریس مناسب بسیاری از معلمان در ساعات مدرسه باعث شده آنها بفکر ایجاد کلاسهای خصوصی برای دانش آموزان  بیافتند و هزینه های بالایی را بر خانواده ها متحمل سازند.

حال باید منتظر ماند تا رئیس جدید آموزش و پرورش املش با این تخطی ها  در سطح مدارس چگونه برخورد خواهد نمود؟

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد