سه شنبه ۱۷ آذر ماه سالجاری رهبری املشی نطق پیش از دستوری در مجلس داشت که موجب انتقادهایی بر وی شد ولی برخی ها این نطق را حساب شده و برنامه ریزی شده دانستند.

رهبری املشیبه گزارش خبرنگار املش ما نطق پیش از دستور رهبری املشی نماینده شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی ، ۱۷ آذر ماه موجب انتقاد برخی ها به مواضع وی در خصوص روابط بین الملل ایران داشت و برخی ها به طرفداری از این کار برآمدند و آنرا حساب شده و با برنامه قبلی دانسته اند و معتقد بودند این نماینده باسابقه اشتباه نمی کند.

دقایقی پیش با خبر شدیم طی حکمی از سوی دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رییس سازمان مدیریت برنامه ریزی کشور،این نماینده مجلس دستمزد نطقش را دریافت نموده و  بعنوان مشاور و دبیر هیات عالی گزینش سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور منصوب شده است.

 

از طرفی دیگر که خیلی حضور وی را در انتخابات مسجل می دانستند و یکی از فینالیست های انتخابات شهرستان رودسر و املش برمی شمردند ، احتمالا به سمت کاندیدای دیگری سوق پیدا خواهند نمود، زیرا رهبری املشی بر اساس شنیده ها با این منصب دیگر مُصر به حضور در انتخابات نخواهد بود و کار  برای دیگر کاندیداها اندکی آسانتر شده است.

اشتراک این خبر در :