کد خبر: 62699

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۰۱ - ۸:۵۶

نطق پیش از دستور جواب داد؛نماینده رودسرو املش مسئولیت جدید گرفت!!!

سه شنبه ۱۷ آذر ماه سالجاری رهبری املشی نطق پیش از دستوری در مجلس داشت که موجب انتقادهایی بر وی شد ولی برخی ها این نطق را حساب شده و برنامه ریزی شده دانستند. به گزارش خبرنگار املش ما نطق پیش از دستور رهبری املشی نماینده شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی […]

سه شنبه ۱۷ آذر ماه سالجاری رهبری املشی نطق پیش از دستوری در مجلس داشت که موجب انتقادهایی بر وی شد ولی برخی ها این نطق را حساب شده و برنامه ریزی شده دانستند.

رهبری املشیبه گزارش خبرنگار املش ما نطق پیش از دستور رهبری املشی نماینده شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی ، ۱۷ آذر ماه موجب انتقاد برخی ها به مواضع وی در خصوص روابط بین الملل ایران داشت و برخی ها به طرفداری از این کار برآمدند و آنرا حساب شده و با برنامه قبلی دانسته اند و معتقد بودند این نماینده باسابقه اشتباه نمی کند.

دقایقی پیش با خبر شدیم طی حکمی از سوی دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رییس سازمان مدیریت برنامه ریزی کشور،این نماینده مجلس دستمزد نطقش را دریافت نموده و  بعنوان مشاور و دبیر هیات عالی گزینش سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور منصوب شده است.

 

از طرفی دیگر که خیلی حضور وی را در انتخابات مسجل می دانستند و یکی از فینالیست های انتخابات شهرستان رودسر و املش برمی شمردند ، احتمالا به سمت کاندیدای دیگری سوق پیدا خواهند نمود، زیرا رهبری املشی بر اساس شنیده ها با این منصب دیگر مُصر به حضور در انتخابات نخواهد بود و کار  برای دیگر کاندیداها اندکی آسانتر شده است.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 3

کل نظرات :2

 • حسن

  تاریخ : ۱ - دی - ۱۳۹۴

  سلام
  واقعا برای شما متاسفم امیدوارم در آخرت از پس این تهمت ها برآیید
  آقای رهبری هیچ وقت اهل این نوع معامله نبوده اند و نیستند و نخواهند بود
  در آخر شما رو به آیه ۱۵ سوره نور ارجاع می دم

  إِذْ تَلَقَّوْنَهُ بِأَلْسِنَتِکُمْ وَتَقُولُونَ بِأَفْوَاهِکُم مَّا لَیْسَ لَکُم بِهِ عِلْمٌ وَتَحْسَبُونَهُ هَیِّنًا وَهُوَ عِندَ اللَّهِ عَظِیمٌ

  امیدوارم منتشر کنید


  پاسخ دادن

 • جواد

  تاریخ : ۲ - دی - ۱۳۹۴

  با سلام . بنده سخنان اخیر آقای رهبری در مجلس را در راستای مصالح نظام و رهبری بزرگوار نمی دانم ولی علیرغم انتقادات فراوانم از آقای رهبری در خصوص سال ۸۸ ، سخنرانی اخیر و … معتقدم انتقاد باید مستند باشد . بخشی از متن شما صحیح است یعنی آقای رهبری نماینده هیأت عالی گزینش در هیآت مرکزی گزینش سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور هستند اما بخش نادرست این است که تاریخ اننصاب ۱۷ شهریور ۹۴ است نه پس از نطق اخیر .


  پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد