کد خبر: 62694

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۰۱ - ۵:۴۱

بخشدار رانکوه:دهیاران پل ارتباطی مردم و مسئولان در حل مشکلات هستند

جلسه دهیاران بخش رانکوه با حضور دادستان شهرستان املش در بخشداری این شهر برگزار شد. به گزارش املش ما ، سید مهدی باش بتن در نشست با دهیاران بخش رانکوه با اشاره به در پیش بودن انتخابات هفتم اسفند سال جاری اظهار کرد:نقش دهیاران در برگزاری انتخابات سالم و باشکوه مهم و برجسته است. وی […]

جلسه دهیاران بخش رانکوه با حضور دادستان شهرستان املش در بخشداری این شهر برگزار شد.

جلسه دهیاران بخش رانکوهبه گزارش املش ما ، سید مهدی باش بتن در نشست با دهیاران بخش رانکوه با اشاره به در پیش بودن انتخابات هفتم اسفند سال جاری اظهار کرد:نقش دهیاران در برگزاری انتخابات سالم و باشکوه مهم و برجسته است.

وی جلب مشارکت حداکثری مردم و افزایش شعور،شور و نشاط اجتماعی در روستاها توسط دهیاران را مورد تاکید قرار داد و افزود:حضور مردم در پای صندوق های رای برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی در این بخش است.

بخشدار رانکوه در ادامه، رسیدگی به تخلفات ساختمانی و صدور پروانه ساخت و ساز در روستاها را بر عهده دهیاران دانست و خاطر نشان کرد:تلاش دهیاران بعنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان برای اجرای سیاست های دولت در جهت توسعه،عمران و آبادانی روستاها ضروری است.

وی با اشاره به لایروبی هشت استخر از سال گذشته تاکنون در بخش رانکوه افزود:با لایروبی استخرها تلاش کردیم تا با حل مشکلات آب کشاورزی روستائیان زمینه ایجاد یک فصل زراعی خوب را برای کشاورزان فراهم کنیم.

باش بتن با اشاره به گاز رسانی در مسیر موسی کلایه بخش رانکوه تصریح کرد:طرح آسفالت ۳۵ کیلومتر از شهرستان املش در مسیر کاکرود به هلودشت و مسیر گرمابدشت در حال اجرا است.

وی ادامه داد:مشکلات آب شرب روستای گوشتپزان ، هلوسرا، سوخته کیش و کهنه گویه در حال پیگیری است.

جنت رستمی دادستان املش در نشست مذکور توجه به منابع طبیعی و جلوگیری از قطع غیرمجاز درختان جنگل،جلوگیری از برداشت غیرمجاز شن و ماسه رودخانه ها،جلوگیری از تغییرکابری زمین های کشاورزی ،حمایت از روستائیان در بحث سرقت ها،… را از وظایف دهیاران خواند و اظهار کرد:دهیاران بعنوان مدیران روستا موظف هستند با مدیریت صحیح نظم و قانون را در روستاها برقرار نمایند تا روستائیان در امنیت و آرامش زندگی کنند./رصد رودسر

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :2

 • وجدان

  تاریخ : ۱ - دی - ۱۳۹۴

  آقای بخشدارتازه فهمیده وظایف دهیاران چیست؟؟ چه خدمتی برای رانکوه نموده؟؟سال گذشته وجاری اعتبارات رانکوه را با بخش های تازه تاسیس استان مقایسه کنید….کدام اداره را دربخش رانکوه ایجاد نموده؟؟؟ یک عده در ییلاقات زمین تحت میراث خریدند وبعدازطرح خارج کردند؟؟؟ پول شورای بخش را درچه متصرفی هزینه کرده؟ البته مدطرسایت یا نماینده اش شاید جیره لک باشند.؟؟؟ که تاکنون مشکلات دهیاران را منعکس نکرده اند؟؟؟؟؟


  پاسخ دادن

 • شورا

  تاریخ : ۲ - دی - ۱۳۹۴

  احسنت خلاصه یک نفر حرف زد اسنادمالی شورای بخش رابازرسی کنید؟


  پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد