کد خبر: 62691

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۰۱ - ۵:۲۹

روز سوم ثبت نام ها؛ ۲ کاندیدا از اصلاح طلبان و یک کارمند از شهرداری رودسر

سومین روز از ثبت نام کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان رودسر با عدد ۳ همراه بود .

سومین روز از ثبت نام کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان رودسر با عدد ۳ همراه بود .

کاندیداهای روز سوم رودسربه گزارش خبرنگار  املش ما ، روز سوم ثبت نام کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در شهرستان رودسر و املش با نام نویسی ۳ کاندیدای جدید ادامه پیدا کرد.

دو کاندیدا از حزب اصلاح طلبان شهرستان و یک کاندیدای مستقل امروز جهت ثبت نام به فرمانداری رودسر مراجعه نمودند و نام خود را بعنوان یکی از مدعیان بهارستان ثبت کردند.

ابراهیم اسماعیلی و سعید(محمود)فرجپور از حزب اصلاح طلبان و رضا غلامی که فعلا مستقل است.

ابراهیم اسماعیلی متولد رحیم آباد است و در سال ۱۳۵۰ چشم به دنیا گشود ، وی۲۵ سال است در آموزش و پرورش فعالیت دارد و هم اکنون ساکن نوشهر می باشدو هدفش را از حضور، اشتغال بیان داشته است.

سعید فرجپور(محمود) رودسری است ولی هم اکنون به جهت شغلش در رشت ساکن شده ، وی ۱۷ سالیست در محیط زیست و شیلات مشغول به کار شده و دوست دارد از تمام ظرفیت های موجود بستری آماده سازد تا به مردم منطقه اش خدمت رسانی کند.

و اما رضا غلامی ۴۴ ساله ، با مدرک تحصیلی حقوق و ۲۰سال سابقه حقوقی در شهرداری رودسر ، وی هم اکنون کارمند شهرداری رودسر است.

از حواشی جالب روز سوم ثبت نام کاندیداها ، حضور اقوام و بزرگان سعید فرجپور در فرمانداری رودسر بود.

به گزارش خبرنگار ما روز اول و دوم آقایان دانیال احمدیار، عزت اله تقوائیان و فرشاد ثامنی مدعی حضور در بهارستان بوده اند که با ۳ نفر امروز به ۶ نفر افزایش می یابند.(دو کاندیدای روز اول بنا بر شنیده ها بدلیل عدم مدارک کامل ثبت نام ننموده بودند و فقط در محل ثبت نام حضور پیدا کرده بودند.)

ارسال دیدگاه

کسب درآمد