کد خبر: 62652

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۲۹ - ۱۶:۰۴

ترامپ: برجام بدترین مذاکراتی بود که در طول عمرم دیدم!

نامزد جنجالی جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا می‌گوید که برجام و توافق هسته‌ای ایران و گروه ۱+۵ بدترین مذاکراتی بوده که او در کل عمر خود دیده است.به گزارش املش ما ، نامزد جنجالی و پیشتاز جمهوریخواهان در مبارزات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در یک مصاحبه تلویزیونی بار دیگر از برجام انتقاد کرد. در ادامه […]

نامزد جنجالی جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا می‌گوید که برجام و توافق هسته‌ای ایران و گروه ۱+۵ بدترین مذاکراتی بوده که او در کل عمر خود دیده است.به گزارش املش ما ، نامزد جنجالی و پیشتاز جمهوریخواهان در مبارزات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در یک مصاحبه تلویزیونی بار دیگر از برجام انتقاد کرد.

در ادامه مبارزات انتخاباتی در آمریکا،‌ نامزد پیشتاز جمهوریخواهان بر اساس نظرسنجی‌های انجام شده در مصاحبه با برنامه «در پیشگاه ملت» شبکه ان‌بی‌سی شرکت کرد.IMG17493069

دونالد ترامپ که بارها از برجام انتقاد کرده است، در ادامه اظهارنظرهایش در این باره گفت که توافق هسته‌ای ایران و گروه ۱+۵ یکی از بدترین مذاکراتی بوده که من در عمرم دیده‌ام.

او همچنین با انتقاد از مواضع دولت آمریکا در قبال ایرانم و عراق گفت که واشنگتن «عراق را روی سینی نقره‌ای به آنها(ایرانی‌ها) تحویل داده است».

در این مصاحبه خبرنگار نظر ترامپ را درباره رئیس‌جمهور روسیه جویا شد که نامزد جمهوریخواه گفت که «او یک رهبر قدرتمند است. پوتین بر اساس نظرسنجی‌ها در روسیه ۸۰ درصد محبوبیت دارد و او اصلا نمی‌تواند اوباما را تحمل کند».

در بخش دیگری از این مصاحبه سوالی درباره بحران سوریه و مقابله با داعش مطرح شد که ترامپ با تاکید بر لزوم مقابله با تروریست‌ها تصریح کرد که «شما نمی‌توانید در آن واحد با اسد و داعش بجنگید».

وی افزود «ما باید ابتدا از شر داعش خلاص شویم و درباره اسد بعد از آن می‌توانیم درباره اسد فکر کنیم».

دونالد ترامپ که در مناظره اخیر جمهوریخواهان با حملات شدید جب بوش رقیب خود مواجه شده بود، درباره برادر رئیس‌جمهور سابق آمریکا گفت که «جب شخصی ضعیف و ناکارآمد است و او برای خودش و خانواده‌اش مایه خجالت است»./دانشجو

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد