کد خبر: 62644

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۲۸ - ۱۱:۴۰

با سخنرانی کاندیدای خبرگان رهبری ؛بزرگداشت یک آخوند خلع لباس شده در شرق گیلان!!!

درگذشت یکی از آخوند های خلع لباس شده در شرق گیلان ، موجب برگزاری مراسم بزرگداشتی توسط برخی ارگانها شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، پس از درگذشت یکی از آخوندهای خلع لباس شده که عضو پان ایرانیستها بوده مراسم تشییع با شکوه و پیام های رنگارنگ تسلیت از سوی داخل و خارج کشور […]

درگذشت یکی از آخوند های خلع لباس شده در شرق گیلان ، موجب برگزاری مراسم بزرگداشتی توسط برخی ارگانها شد.

سوالبه گزارش خبرنگار املش ما ، پس از درگذشت یکی از آخوندهای خلع لباس شده که عضو پان ایرانیستها بوده مراسم تشییع با شکوه و پیام های رنگارنگ تسلیت از سوی داخل و خارج کشور صادر شد.

براساس این گزارش صبح امروز یکی از حوزه های علمیه منطقه بدون توجه به سابقه خلع لباس  این آخوند ، مراسم بزرگداشتی را  برگزار می نماید که سخنرانش یکی از کاندیداهای خبرگان رهبری بوده است.

این گزارش حاکی از اینست با توجه به تذکرات داده شده نسبت به عدم برگزاری این مراسم توسط برخی ارگانها ، رئیس حوزه علمیه مذکور در برپایی آن پا فشاری نموده است.

به گزارش خبرنگار ما   پس از درگذشت این آخوند خلع لباس شده ، در پیام تسلیت گروهک پان ایرانیست این آخوند خلع لباس شده را به گونه ای مظلوم معرفی می کند که فقط به ارشاد دینی می پرداخته است در صورتی که وی از عناصر ساواک بوده و در دوران جمهوری اسلامی خلع لباس شده است

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :1

 • نتلان

  تاریخ : ۲۸ - آذر - ۱۳۹۴

  آخر این شد کارخبر!….آخوند کی بود ؟سخنران کی بود؟شما با این خودسانسوری مثلا رسانه هستید؟!
  مراسم علنی برگزار شده،خبرش با سانسور!!!!!
  عجب محافظه کاری مشمیز کننده یی


  پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد