کد خبر: 62640

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۲۸ - ۱۰:۰۷

در اولین روز ثبت نام انتخابات؛ ۴ کاندیدا در رودسر نام نویسی کردند

صبح امروز ثبت نام کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در فرمانداری رودسر آغاز شد و ۴ کاندیدا نام نویسی کردند. به گزارش املش ما ، در روز اول ثبت نام کاندیداها که از صبح امروز به مدت یک هفته ادامه دارد ، تاکنون ۴ نفر نام نویسی و اعلام آمادگی نموده اند . آقایان امید احمدی ، دانیال […]

صبح امروز ثبت نام کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در فرمانداری رودسر آغاز شد و ۴ کاندیدا نام نویسی کردند.

ثبت-نام-اولین-روز-انتخابات-رودسر-و-املشبه گزارش املش ما ، در روز اول ثبت نام کاندیداها که از صبح امروز به مدت یک هفته ادامه دارد ، تاکنون ۴ نفر نام نویسی و اعلام آمادگی نموده اند .

آقایان امید احمدی ، دانیال احمدیان ، حسن حسن زاده و عزت اله تقوائیان چهار نفر اولی بودند که با حضور در ستاد انتخابات کشور مستقر در فرمانداری رودسر برای این ماراتن بزرگ نام نویسی نموده اند.

دانیال احمدیان، کارشناس حسابداری است و معتقد است میتواند برای پیشرفت وتوسعه شهرستانهای رودسر واملش تاثیر گذار باشد.

امید احمدی  متولد شیراز اهل کلاچای کارشناس ارشد شیمی محض دارد ، وی معتقد است با توجه به فعالیتهایی که تاکنون در حوزه سلامت و کشاورزی داشته جهت پیشرفت، عمران وآبادانی شهرستانهای رودسر و املش برنامه های خوبی دارد.

عزت الله تقواییان در سال ۱۳۳۸ متولد و در زمینه مهندسی عمران به تحصیل پرداخت و دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی عمران – سازه می باشد

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد