کد خبر: 62614

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۲۷ - ۱۹:۴۸

امام جمعه موقت املش:بسته شدن پرونده پی ام دی، حقوق مسلم ملت ایران را به اثبات رساند

امام جمعه موقت شهرستان املش با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مفتح گفت: وحدت حوزه و دانشگاه، پیشرفت ها و برکت های بسیاری برای نظام اسلامی ایران داشته است. به گزارش املش ما ، حجت الاسلام و المسلمین صفر علیپور در خطبه های نمازجمعه املش در مصلای امام خمینی(ره) این شهرستان افزود: شهید مفتح عامل […]

امام جمعه موقت شهرستان املش با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مفتح گفت: وحدت حوزه و دانشگاه، پیشرفت ها و برکت های بسیاری برای نظام اسلامی ایران داشته است.

علیپوربه گزارش املش ما ، حجت الاسلام و المسلمین صفر علیپور در خطبه های نمازجمعه املش در مصلای امام خمینی(ره) این شهرستان افزود: شهید مفتح عامل وحدت حوزه و دانشگاه بود و توانست بین این دو نهاد، ارتباط علمی درستی برقرار کند و امروز انقلاب اسلامی ایران از ثمره این ارتباط برخوردار شده و به پیشرفت هایی نیز دست یافته است.
وی در ادامه سخنانش ، با محکوم کردن عمل وحشیانه ارتش نیجریه در کشتار شیعیان این کشور اظهار داشت: این شیعیان دوستدار اهل بیت هستند و گسترش تفکر شیعی ، محصول صدور انقلاب اسلامی ایران است.
امام جمعه موقت املش ادامه داد: حوادث تلخی را رهبران دینی نیجریه در مسیر اطاعت الهی متحمل می شوند و این ، به سبب بصیرتی است که به آن دست یافته اند.
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: بسته شدن پرونده پی ام دی، یک موفقیت برای تیم مذاکره کننده ما است که با ایستادگی در مقابل دشمن، حقوق مسلم ملت ایران را به اثبات رساندند.
در نماز جمعه این هفته املش، نمازگزاران این شهرستان بین خطبه های نماز، با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل کشتار شیعیان بی گناه نیجریه را محکوم کردند./ایرنا

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد