کد خبر: 62612

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۲۷ - ۱۰:۱۸

امام جمعه کلاچای: حضور حداکثری مردم در انتخابات ، یاس دشمن را به همراه خواهد داشت

امام جمعه کلاچای در خطبه های نماز جمعه این شهر موفقیت مذاکرات هسته ای را مرهون تفکر رهبر انقلاب دانست. به گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام لطیفی در ایراد خطبه های نمازجمعه شهر کلاچای با توصیه همگان به تقوا و پرهیزکاری ، حمله ارتش نیجریه به شیعیان این کشور را محکوم نمود و […]

امام جمعه کلاچای در خطبه های نماز جمعه این شهر موفقیت مذاکرات هسته ای را مرهون تفکر رهبر انقلاب دانست.

امام جمعه کلاچایبه گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام لطیفی در ایراد خطبه های نمازجمعه شهر کلاچای با توصیه همگان به تقوا و پرهیزکاری ، حمله ارتش نیجریه به شیعیان این کشور را محکوم نمود و آن را دسیسه آمریکا واسرائیل دانست.

امام جمعه کلاچای اظهار داشت آمریکا واسرائیل با پرورش داعش و تکفیری ها و سلفی ها می خواهند چهره اسلام  و مسلمین را بین ادیان و ملل جهان خدشه دار کنند و این کارشان به سرانجام نخواهد رسید.

وی به آغاز ثبت نام کاندیداهای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری اشاره نمود و گفت: امیدواریم مردم باری دیگر با حضور حداکثری شان درانتخابات دشمن را مایوس نمایند.

حجت الاسلام لطیفی خاطرنشان کرد: آرامشی که امروزه بر کشور حاکم است مرهون خون ها شهید همدانی هاست و ما قدر دان این فضای آرام امنیتی در کشور هستیم.

امام جمعه کلاچای به پرونده PMD اشاره داشت و تصریح کرد : نرمش قهرمانانه و تدابیر اندیشمندانه رهبری انقلاب و پیروی تیم هسته ای از فرمایشات ایشان موجب پایان یافتن ماجرای هسته ای شده است.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد