کد خبر: 62599

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۲۶ - ۴:۱۴

با استقبال کمرنگ شهروندان املشی؛ نمایش عروسکی فیل و ابابیل برگزار شد/تصاویر

نمایش عروسکی فیل و ابابیل دو هفته جاری در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان املش برگزار شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، نمایش عروسکی فیل و ابابیل به کارگردانی مجید پتکی دو هفته جاری در سالن آمفی تئاتر شهرستان املش فقط با استقبال دانش آموزان برگزار شد. نمایشی که علی […]

نمایش عروسکی فیل و ابابیل دو هفته جاری در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان املش برگزار شد.

به گزارش خبرنگار املش ما ، نمایش عروسکی فیل و ابابیل به کارگردانی مجید پتکی دو هفته جاری در سالن آمفی تئاتر شهرستان املش فقط با استقبال دانش آموزان برگزار شد.

نمایشی که علی رغم تبلیغات گسترده ، با استقبال اهالی شهرستان املش مواجه شد و موجب دلخوری و نگرانی هنرمندان این نمایش عروسکی قرار گرفت .

یکی از عوامل اجرای نمایش عروسکی فیل و ابابیل در گفتگویی کوتاه با خبرنگار ما گفت: همیشه  خانواده ها جهت گذراندن اوقات فراغت اظهار ناراحتی می کنند ولی دو هفته ایست که در شهرستان املش این نمایش درحال اکران است و فقط دانش آموزان از آن استقبال نمودند که ایکاش حضور تمام اعضا خانواده ها در این مراسم پررنگ بود.

این عضو نمایش عروسکی فیل و ابابیل از همکاری مسئولین اداره فرهنگ و ارشاد املش قدردانی نمود و افزود:کار فرهنگی و هنری در شهر املش بسیار کمرنگ است و نیاز به همکاری همه دستگاه های عضو شورای فرهنگی در این خصوص می باشد.

نمایش عروسکی فیل و ابابیل نمایش عروسکی فیل و ابابیل1 نمایش عروسکی فیل و ابابیل2 نمایش عروسکی فیل و ابابیل3 نمایش عروسکی فیل و ابابیل4 نمایش عروسکی فیل و ابابیل5

ارسال دیدگاه

کسب درآمد