حسن تامینی با بیان اینکه عضو هیئت علمی که در رشته های آناتومی فعالیت دارد دریافتی بسیار متفاوتی با جراحی دارد گفت:این تفاوت در آمد ها با هیچ منطقی هم خوانی ندارد.

به گزارش املش ما ، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه فاجعه ای در حوزه حقوق بازنشستگان در کشور وجود دارد گفت:دریافتی های بازنشستگان دهه ۶۰ تا ۷۰ اصلا قابل پذیرش نیست .

حسن تامینی لیچائی  تفاوت در بین درآمدهای اقشار مختلف جامعه را مورد انتقاد قرار داد و اظهار داشت:ما نیز به تفاوت در آمدها معترض هستیم.

تامینی

وی با بیان اینکه عضو هیئت علمی که در رشته های آناتومی فعالیت دارد دریافتی بسیار متفاوتی با جراحی  دارد گفت:این تفاوت در آمد ها با هیچ منطقی هم خوانی ندارد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی  تاکید کرد:در گروهی که پر ستار ،تکنسین اتاق عمل و یک پزشک جراح حضور دارند دریافتی ها از زمین تا آسمان باهم متفاوت است و باید این امر اصلاح شود

تامینی با بیان اینکه هیچ کجای دنیا به این میزان تفاوت دریافتی ها فاحش نیست خاطرنشان کرد:من به این امر معترض هستم و با توجه به اینکه در کمیسیون بهداشت پزشکان فوق تخصص حضور دارند ولی باز هم اعتراض خود را اعلام کرده ایم و خواهان اصلاح این امر هستیم.

وی با بیان اینکه فاجعه ای در حوزه حقوق بازنشستگان در کشور وجود دارد گفت:دریافتی بازنشستگان فرهنگی فاجعه است و دریافتی های بازنشستگان دهه ۶۰ تا ۷۰ اصلا قابل پذیرش نیست .

تامینی با اشاره به برنامه ای برای افزایش دریافتی فرهنگیان افزود: این امر باید از قبل برنامه ریزی شود یا در بودجه سالانه دیده شود یا از محل صندوقدر نظر گرفته شود و یا در برنامه ششم تدوین شود .

وی افزود: پی گیری های نمایندگان مجلس شورای اسلامی ادامه دارد تا این تفاوت فاحش در دریافتی ها کاهش یابد./عصر صادق

اشتراک این خبر در :