کد خبر: 62556

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۲۴ - ۴:۴۱

روابط عمومی پیامک زد؛ تکذیب زمان تودیع فرماندار املش+عکس

هفته گذشته خبری در این پایگاه خبری تحلیلی منتشر شد که بازتاب گسترده ای در سطح استان گیلان داشت، ولی روز گذشته روابط عمومی فرمانداری املش آن را تکذیب نمود. به گزارش خبرنگار املش ما هفته گذشته خبری با عنوان “دوماه مانده به انتخابات؛ فرماندار املش: سه شنبه تودیع میشوم” در همین پایگاه خبری منتشر […]

هفته گذشته خبری در این پایگاه خبری تحلیلی منتشر شد که بازتاب گسترده ای در سطح استان گیلان داشت، ولی روز گذشته روابط عمومی فرمانداری املش آن را تکذیب نمود.

به گزارش خبرنگار املش ما هفته گذشته خبری با عنوان “دوماه مانده به انتخابات؛ فرماندار املش: سه شنبه تودیع میشوم” در همین پایگاه خبری منتشر شده بود که بازتاب گسترده در سطح استان گیلان داشت.

روز گذشته روابط عمومی فرمانداری املش با ارسال پیامکی زمان تودیع فرماندار املش از زبان خودش را تکذیب نمود و گفت: مهدی جعفری در هیچ محفلی این سخن را نگفته است.

پیامک شیث رحیمی مبنی بر تکذیب فرماندار

به گزارش خبرنگار ما ، قراراست حسین اسماعیلیان تصدی فرمانداری املش را بزودی برعهده بگیرد.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 2

کل نظرات :1

  • بهرام

    تاریخ : ۲۴ - آذر - ۱۳۹۴

    برای فرماندار املش متاسفم که هنوز نمی داند بعنوان رئیس شورای تامین شهرستان، چگونه رفتار کند؟ آیا ایشان نمی داند که در وزارت کشور حتی در دقایق اضافی هم، هیچ چیز مشخص نیست؟ آیا ایشان نمی داند که نباید به شایعات دامن بزند؟ چرا همان روز تکذیب نکرد؟ آقای فرماندار، مردم خیلی چیزها را میفهمند یادت باشد.


    پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد