کد خبر: 62529

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۲۲ - ۲۰:۵۱

پدر شهید مدافع حرم:جنایتکاران عالم و ضد انقلاب از سخنان آن نماینده خشنود شدند/ از حرفی که زده متنفریم

پدر شهید مدافع حرم گیلان گفت: این آقا متاسفانه با صحبتهایش در نطق علنی مجلس که سراسر دنیا شنیدند، ضد انقلاب و همه جنایتکاران عالم را خشنود کرد. به گزارش املش ما ، حجت الاسلام و المسلمین علیزاده در واکنش به سخنان نسنجیده ای که یکی از نمایندگان گیلان پیرامون وضعیت منطقه و سوریه در […]

پدر شهید مدافع حرم گیلان گفت: این آقا متاسفانه با صحبتهایش در نطق علنی مجلس که سراسر دنیا شنیدند، ضد انقلاب و همه جنایتکاران عالم را خشنود کرد.

حجت الاسلام علیزادهبه گزارش املش ما ، حجت الاسلام و المسلمین علیزاده در واکنش به سخنان نسنجیده ای که یکی از نمایندگان گیلان پیرامون وضعیت منطقه و سوریه در صحن علنی مجلس بیان نموده بود، اظهار کرد: آن حرفها فهم یک فرد سیاسی و ۳۰ سال کار کرده ی مجلس و انقلاب اسلامی نیست، درست حرفی است که آمریکا، اسرائیل، انگلستان و همه جنایتکاران بین المللی می زنند.

پدر شهید مدافع حرم گیلانی خاطرنشان کرد: اگر این موارد قبل از جنگ سوریه و یا بعد از صلح مطرح میشد بد نبود ولی اکنون درحالی که عراق و سوریه از درون سنگرشان در حال جنگیدن هستند و با حجم گسترده ای از جنایتکاران جهانی روبرو هستند، این حرفها یعنی علاوه بر جنگ با داعشی ها، مردم این دو کشور باید با روسای جمهور قانونی خودشان هم بجنگند.

حجت الاسلام علیزاده افزود: این نوع اندیشه ها به جامعه القا میکند که ایران بیجا کرده عده ای از جوانان را به سوریه فرستاده و آنانی هم که در دفاع از حرم حضرت زینب (س) شهید شده اند خونشان هدر رفته و کارشان هیچ اثری نداشته است!

وی با اشاره به اینکه امروزه جمهوری اسلامی ایران الگوی بسیاری از کشورهای دنیا می باشد، ابراز نمود: این آقا متاسفانه با صحبتهایش در نطق علنی مجلس که سراسر دنیا شنیدند، ضد انقلاب و همه جنایتکاران عالم را خشنود کرد.

پدر شهید مدافع حرم گیلانی با اشاره به وضعیت روحی رزمندگان سوریه، اذعان داشت: امیدواریم که رزمندگان تحت تاثیر حرفهای چنین افرادی که مطابق میل حزب و گروه خود سخن می گویند قرار نگیرند.

حجت الاسلام علیزاده در ادامه تصریح کرد: ما خانواده های شهدای مدافع حرم به شدت فرمایشات این نماینده مجلس را محکوم می کنیم و از حرفی که ایشان زده متنفریم.متاسفانه مشاهده می کنیم همانطور که شهدای ما مظلوم واقع شدند خانواده های آنان نیز امروزه در عرصه بین الملل مظلوم واقع می شوند.

وی با بیان اینکه بشار اسد رئیس جمهور منتخب و قانونی مردم سوریه می باشد، بیان نمود: حرف امروزی که این نماینده می زند ۱۸۰ درجه مخالف با فرمایشات مقام معظم رهبری بوده و همسو با ضد انقلاب می باشد.

پدر شهید مدافع حرم گیلانی با تاکید بر اینکه نمایندگان با این حرف ها در واقع خودشان را به انزوا می برند، اظهار داشت: این آقا قطعا نادانسته حرف نزده بلکه دانسته این سخنان را گفته است.ملت آگاه هستند و تشخیص خوب و بد را می دهند و رهبر معظم انقلاب هم خوب می دانند که دوست و دشمن کیست.

حجت الاسلام علیزاده به بی بصیرتی برخی از نمایندگان اشاره کرد و گفت: آب به آسیاب دشمن ریختن، از بین بردن وحدت، نشان دادن پایین بودن شعور سیاسی، حاکم شدن هوای نفس، تاثیرپذیری از حزب و گروه و… از مواردی است که مشمول آن آقا می باشد.

وی در پایان تاکید کرد: سخنان این نماینده، غیر انقلابی و غیر سیاسی است و ما اصلا این را نمی پذیریم./درگیلان

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد