کد خبر: 62525

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۲۲ - ۵:۱۹

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز : انقلابی بودن مهم نیست، انقلابی ماندن مهم است

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: دشمن که همان آمریکاست به دنبال دو مسئله است؛ یکی از آنها به دست آوردن نفت خاورمیانه و به ویژه ایران است و دیگری تلاش برای بقای اسرائیل است. به گزارش املش ما ، حجت‌الاسلام جعفر شجونی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری […]

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: دشمن که همان آمریکاست به دنبال دو مسئله است؛ یکی از آنها به دست آوردن نفت خاورمیانه و به ویژه ایران است و دیگری تلاش برای بقای اسرائیل است.

جعفر شجونیبه گزارش املش ما ، حجت‌الاسلام جعفر شجونی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، با اشاره به بی‌کفایتی شاه مخلوع ایران در زمان حکومتش، اظهار داشت: شاه خائن ایران ۲۵ سال از ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ تا ۲۲ بهمن ۱۳۵۷، روزی شش میلیون بشکه نفت به قیمت یک ونیم تا ۱۱ دلار به آمریکا، اسرائیل و آفریقای جنوبی می‌داد تا بتواند از طریق باج دادن به دشمن بقای خود را تضمین کند؛ که خوشبختانه از مسند قدرت برکنار شد.

 وی با بیان اینکه دشمن به مفت خوری معتاد شده است، افزود: دشمن که همان آمریکاست به دنبال دو مسئله است؛ یکی از آنها به دست آوردن نفت خاورمیانه و به ویژه ایران است و دیگری تلاش برای بقای اسرائیل است؛ این در حالی است که امروز می‌بینیم با کشوری همچون عربستانی که هر ۵۰ سال یک بار هم یک انتخابات در کشورش ندارد، صرفا به دلیل باج‌دهی به آمریکا رابطه برقرار می کند.

 شجونی با بیان اینکه دشمن درصدد برای متوقف کردن جریان خون‌بار انقلاب اسلامی است، در تلاش است، تصریح کرد: اگر انقلابی باشیم نفوذ در ما اثر نخواهد داشت و مسئله نفوذ در عرصه‌هایی همچون سیاسی، فرهنگی و اقتصادی رخ خواهد داد که ما همواره باید نسبت به آن آگاه و هوشیار باشیم.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تاکید کرد: ما باید همواره خود را بسنجیم و ببینیم که آیا انقلابی هستیم یا انقلابی بودیم؛ انقلابی بودن مهم نیست، انقلابی ماندن مهم است؛ خیلی ها انقلابی بودند اما امروز می گویند که حضرت امام (ره) راضی نیستند شعار مرگ بر آمریکا را سر بدهیم؛ این حرف‌ها مزخرفات است؛ ما اصول داریم.

 وی در پایان با اشاره به برخی اظهارات نفوذی در داخل کشور خاطرنشان کرد: برخی اساتید در دانشگاه ها که با انقلاب میانه ای نداشته و حرف هایی می‌زنند که در حقیقت همان حرف‌های دشمن است؛ اگر ما انقلاب کردیم و مدیون امام راحل و خون شهدا هستیم باید انقلابی بمانیم و نباید عامل نفوذی برای دشمن باشیم.

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد