کد خبر: 62494

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۲۱ - ۵:۱۳

امام جمعه املش خطاب به مقامات ترکیه :همراهی با استکبار جهانی،مشکلات جهان اسلام می افزاید

ورود ترکیه به خاک سوریه مهمترین موضوعی بود که امام جمعه املش در خطبه های نماز جمعه این شهر به آن اشاره نمود. به گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام روحانی با تسلیت ایام رحلت جانگداز پیامبر(ص)، شهادت امام حسن(ع) و امام رضا(ع)،  همگان را دعوت تقوی الهی نمود. امام جمعه املش با اشاره به […]

ورود ترکیه به خاک سوریه مهمترین موضوعی بود که امام جمعه املش در خطبه های نماز جمعه این شهر به آن اشاره نمود.

امام جمعه املشبه گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام روحانی با تسلیت ایام رحلت جانگداز پیامبر(ص)، شهادت امام حسن(ع) و امام رضا(ع)،  همگان را دعوت تقوی الهی نمود.

امام جمعه املش با اشاره به هفته وقف ، گرامی داشتن وقف را سنت جاریه دانست و گفت: اولین واقفین اسلام پیامبر اکرم (ص) و حضرت خدیجه (س) بودند پس بر همه مسلمین فرض است از در این امر مهم و الهی از پیامبر اکرم تبعیت نمایند.

وی در ادامه سخنانش روز دانشجو را گرامی داشت و از دانشجویان خواست مراقب باشند تا فتنه گران مسیر این روز مهم را به انحراف نکشند.

حجت الاسلام روحانی  ورود آرام و بی سر و صدای نظامیان کشور ترکیه به خاک عراق را زمینه بوجود آمدن ناآرامی ها در منطقه دانست و گفت این ناآرامی ها هرگز بهنفع ترکیه و منطقه نخواهد بود.

امام جمعه املش از مقامات ترکیه خواست از همراهی با استکبار جهانی بپرهیزند زیرا که استکبار فقط به دنبال دامن زدن به مشکلات روز افزون برای جهان اسلام است.

وی خاطرنشان کرد : دشمنان می خواهند کشورهای مسلمان منطقه به جان هم افتاده و منطقه را به آتش بکشند تا شاید به اهداف شوم خود نائل آمده و ندای اسلام و انقلاب اسلامی به گوش مردم نرسد غافل از اینکه ندای اسلام، به دست منجی عالم بشریت جهان را فرا خواهد گرفت.

امام جمعه املش تصریح کرد:نظام‌مقدس جمهوری اسلامی با هر گونه تجاوز مخالف است‌ و آنرا محکوم میکند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد