کد خبر: 62482

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۲۰ - ۱۲:۵۳

بازخوانی یک خبر؛ ابقای فرماندار املش بمدت ۴ سال توسط استاندار!!!

ابتدایی ترین روزهای سال ۹۳ یعنی ۵ فروردین ماه ، استاندار گیلان اولین جلسه اداری خود را در شهرستان املش آغاز نمود و در این جلسه به فرماندار املش خبرخوش ابقایش را به مدت ۴ سال بیان داشت. به گزارش خبرنگار املش ما ، ۵ فروردین ۹۳ (سال گذشته) خبری در همین رسانه و برخی دیگر […]

ابتدایی ترین روزهای سال ۹۳ یعنی ۵ فروردین ماه ، استاندار گیلان اولین جلسه اداری خود را در شهرستان املش آغاز نمود و در این جلسه به فرماندار املش خبرخوش ابقایش را به مدت ۴ سال بیان داشت.

استاندار گیلان در املشبه گزارش خبرنگار املش ما ، ۵ فروردین ۹۳ (سال گذشته) خبری در همین رسانه و برخی دیگر از رسانه ها مبنی بر ابقای فرماندار املش به مدت ۴ سال از نقل  استاندار گیلان منتشر شد.

محمدعلی نجفی که به املش در ابتدایی ترین روزهای سال ۹۳ سفر نموده بود و اولین جلسه اداری سال کاری خود را در املش آغاز نموده بود،خبری خوش به فرماندار املش داد و وی را بمدت ۴ سال در سمتش ابقا نمود تا مهدی جعفری به اهدافی که برای توسعه شهرستان املش داشت برسد.

از سخنان استاندار گیلان دلیل ابقای فرماندار ، مدیریت خوب وی در بحران برف ۹۲ بود که با کمترین خسارت و مشکل، آن را مدیریت نمود.

مهدی جعفری که ذر کارنامه خود معاونت سیاسی واجتماعی فرمانداری انزلی را بمدت ۴ سال ، ریاست دانشگاه پیام نور انزلی را بمدت ۲سال دارد ، معلمی را از روستاهای ییلاقی املش شروع نموده بود و پس از پیروزی رهبری املشی در انتخابات دوره نهم مجلس بعنوان فرماندار شهرستان املش انتخاب شد.

حالا جعفری باید به کارنامه وزارت کشوریش ۳۹ ماه فرمانداری شهرستان املش را اضافه نماید و منتظر باشد آیا دوباره قرعه ای بنام وی در مجموعه وزارت کشور خواهد خورد یا به دنیای دانشگاهی باز می گردد.

براساس این گزارش مهدی جعفری که بنابر گفته های استاندار باید تا سال ۹۷ فرماندار املش باقی می ماند ، سه شنبه ۲۴ آذر یعنی بجای ۴۸ماه خدمت در این سمت ۲۱ ماهه خداحافظی می کند.(۴سال براساس سخنان استاندار در ابتدای سال۹۳ میشود ۴۸ ماه)

ارسال دیدگاه

کسب درآمد