کد خبر: 62480

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۲۰ - ۱۰:۵۱

امام جمعه کلاچای: نباید صحبت های تریبون مجلس باعث شادی دشمنان نظام گردد

امام جمعه کلاچای گفت: نباید از تریبون مجلس صحبت هایی شود که مورد نارحتی دوستان انقلاب و شادی دشمنان نظام شود. به گزارش املش ما ، حجت الاسلام محمدحسن لطیفی در خطبه های نماز جمعه این شهر با اشاره به مسئله حجاب و عفاف اظهار کرد: آنچه که امروز در کشور اعلام می شود ۵۰ […]

امام جمعه کلاچای گفت: نباید از تریبون مجلس صحبت هایی شود که مورد نارحتی دوستان انقلاب و شادی دشمنان نظام شود.

لطیفیبه گزارش املش ما ، حجت الاسلام محمدحسن لطیفی در خطبه های نماز جمعه این شهر با اشاره به مسئله حجاب و عفاف اظهار کرد: آنچه که امروز در کشور اعلام می شود ۵۰ هزار بیمار ایدزی داریم نشان از عدم کنترل اخلاقی در خانواده ها است.

وی به حضور مدافعان حرم در سوریه اشاره کرد و گفت: اگر ما امروز می بینیم حضور نیروهای کشورمان مانند شهید سردار همدانی ها، سردار سلیمانی و .. به عنوان مدافعان حرم در سوریه به اذن رهبری معظم انقلاب است.

امام جمعه کلاچای ضمن هشدار به همه مسئولین در مراقبت از اظهار نظر های تفرقه افکنانه در جامعه افزود: مواضع رهبری به عنوان نصب العین مسئولین باشد.

لطیفی از کاندیدا ها خواست که رقبای خود را تخریب نکنند و در فضای سالم با هم دیگر رقابت بپردازند و افزود: با توجه به اینکه امروز حاشیه امنی در کشور وجود دارد سعی نکنیم بی اخلاقی در فضای انتخاباتی شرایط جامعه را مسموم نماید.

وی با بیان اینکه دشمن با حربه می خواهد در کشور نفوذ کند گفت: همه ما در هر مقام و مسئولیتی وظیفه داریم از کیان انقلاب اسلامی دفاع کنیم، انقلاب اسلامی میراث امام و شهدای است که توجه به دستورات الهی داشتند.

لطیفی با بیان اینکه نباید صحبت های ما باعث دلخوشی دشمنان شود افزود: نباید از تریبون مجلس صحبت هایی شود که مورد نارحتی دوستان انقلاب و شادی دشمنان نظام شود.

امام جمعه کلاچای ضمن هشدار نسبت به سعی حضور داعش و اقدام تروریستی در کشور گفت: در حالی فرزندان انقلاب و رهبری در خارج مرز ها در حال مقابله با آنان هستند، اگر ایجاد نامیدی کنیم باید در تهران منتظر داعش باشیم .

به گزارش کاسپین در ادامه مراسم نمازجمعه مردم کلاچای با سر دادن شعار های خواستار پیروی محض مسئولین از فرامین رهبری معظم انقلاب شدند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد