کد خبر: 62476

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۲۰ - ۹:۳۵

تداوم قطعی آب در شهر املش؛ آقای نماینده لطفا بجای ورود به مسائل بین الملل، فکری برای آب شرب کنید

قطعی آب شرب املش که از چهارشنبه آغاز شده همچنان ادامه دارد و اهالی این شهر نگران تداوم قطعی آب هستند. به گزارش خبرنگار املش ما ، قطعی آب شرب در املش که از عصر چهارشنبه آغاز شده همچنان ادامه دارد و این موضوع نگرانی اهالی این شهر را به همراه داشته است. ارسلان قربانی […]

قطعی آب شرب املش که از چهارشنبه آغاز شده همچنان ادامه دارد و اهالی این شهر نگران تداوم قطعی آب هستند.

رهبری املشی آب شرببه گزارش خبرنگار املش ما ، قطعی آب شرب در املش که از عصر چهارشنبه آغاز شده همچنان ادامه دارد و این موضوع نگرانی اهالی این شهر را به همراه داشته است.

ارسلان قربانی رئیس اداره آب و فاضلاب شهری املش صبح امروز در گفتگویی از قطعی مجدد آب از ساعت یازده ظهر تا شامگاه امروز خبرداده بود.

یکی از شهروندان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: خیلی از شهروندان از فرصت تعطیلات استفاده نموده اند و به املش بازگشته اند ولی قطعی آب باعث نارضایتی آنها شده است و خانواده ها برای پخت و پز دچار مشکل شده اندو مجبور به خرید آب معدنی گردیده اند.

وی با لبخند تلخی که بر چهره داشت، افزود: قطعی آب املش موجب رونق فروش آب معدنی در شهر شده است .

به سراغ شهروند دیگری رفتیم که می گفت کارگر ساختمانی هستم و آب برای استحمام از ضروریات ماست چرا کسی به فکر ما نیست!!!

شهروند دیگر املشی گفت این چندمین بار است در سال جاری با قطعی آب مواجه ایم برخی  مواقع فقط نقاط خاص شهر قطع می شد ولی این چند روز تمام شهر دچار  مشکل قطعی آب شده است.

وی خطاب به  نماینده شهرستان گفت: آقای نماینده !!!بجای نطق درباره مسائل بین الملل ،برای ابتدایی ترین و واجب ترین چیزهایی که یک شهروند نیاز دارد فکری کنید.

 

این شهروند ادامه داد نطق آقای رهبری املشی در مجلس شورای اسلامی بیشتر به تبلیغات انتخاباتی شبیه بود زیرا که مشکل چای هنوز حل نشده است که ایشان از حمایت ریاست جمهوری برای برطرف کردن مشکلات چای تشکر میکند.

به گزارش خبرنگار ما ، رهبری املشی نماینده شهرستان رودسر و املش در نطق پیش از دستور روز سه شنبه هفته گذشته از حضور نیروهای مستشاری در سوریه انتقاد نموده بود و رئیس جمهور سوریه را رئیس جمهور غیر قانونی دانسته بود و همچنین از حمایت رئیس جمهور در خصوص برطرف کردن مشکلات چایکاران تشکر نموده بود .

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :2

 • بنفشه

  تاریخ : ۲۰ - آذر - ۱۳۹۴

  والا آب کوچه ما پنج شنبه هفته پیشم قطع شده بود، آخه این چه وضعیه، خسته شدیم از این شرایط مسخره


  پاسخ

 • علی

  تاریخ : ۲۰ - آذر - ۱۳۹۴

  مردم برای انجام واجبات شرعی نیاز به آب دارن شغل من گچ کاری هستش چه گناهی کردم نمیت.نم حموم برم از آقای رهبری تشکر میکنم که به فکر مردم سوریه هستن اما مردم شهرشون از یادشون رفته رهبری متشکریم!!!!!


  پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد