کد خبر: 62468

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۲۰ - ۷:۳۸

حجت الاسلام اشکوری : نماینده گیلانی نظردهنده در مورد سوریه بی بصیرت است

مدیرکل اسبق اوقاف و امور خیریه گیلان با انتقاد از یکی از نمایندگان گیلان که در مصاحبه ای گفت مردم سوریه حکومتشان را قبول ندارند گفت،‌ اظهار کرد : آن نماینده را میشناسم و نه بی دین است و نه ناآگاه بلکه بی بصیرت است. به گزارش خبرنگار املش ما  به نقل از لنگرنیوز ، […]

مدیرکل اسبق اوقاف و امور خیریه گیلان با انتقاد از یکی از نمایندگان گیلان که در مصاحبه ای گفت مردم سوریه حکومتشان را قبول ندارند گفت،‌ اظهار کرد : آن نماینده را میشناسم و نه بی دین است و نه ناآگاه بلکه بی بصیرت است.

حسینی اشکوریبه گزارش خبرنگار املش ما  به نقل از لنگرنیوز ، حجت الاسلام سید کاظم میرموسوی اشکوری در یادواره ۳۲ شهید آنسرمحله لنگرود که عصر امروز در مسجد صاحب الزمان برگزار شد گفت : اقتدار امروز کشور به خاطر فداکاری و جان نثاری رزمندگان و شهدا است.

وی با بیان اینکه اگر فرهنگ ایثار در رزمندگان وجود نداشت انقلاب هم به ثمر نمی نشست اضافه کرد : امروزه شاهد عدم بی بصیرتی برخی از افراد هستیم که حتی سابقه انقلابی گری و جنگ را نیز در کارنامه خود دارند ولی اینکه امام خمینی فرمودند میزان حال فعلی افراد است را نیز باید مورد توجه خود قرار دهیم.

مدیرکل اسبق اوقاف و امور خیریه گیلان با انتقاد از یکی از نمایندگان گیلان که در مصاحبه ای گفت مردم سوریه حکومتشان را قبول ندارند گفت،‌ اظهار کرد : آن نماینده را میشناسم و نه بی دین است و نه ناآگاه بلکه بی بصیرت است.

حجت الاسلام اشکوری با بیان اینکه در نهج البلاغه آمده است که هرگاه متوجه حضور دشمن در زمین خود شده اید و آنگاه به جنگ برخواستید قطعا شکست خواهید خورد، اضافه کرد : یکی از دلائل وجود امنیت در کشور ایران، جنگ با دشمن فراتر از مرزهای ایران و مقابله با آنان است که شهدای حرم که داوطلبانه به دفاع از حرمین می روند نشان از بصیرت آنان در جنگ با دشمنان و شناخت ولی فقیه است.

وی افزود : ایران امروزه بیخ گوش اسرائیل است و روحیه استکبارستیزی توان دشمن را گرفته و آنان را وادار به مذاکره کرده است.

حجت الاسلام سید کاظم میرموسوی با بیان اینکه برای دفاع از دین و ولی فقیه،‌بصیرت نیاز واجب است،‌تصریح کرد : در جنگ تحمیلی، صدام یقین داشت به پیروزی می رسد ولی هدایت امام خمینی و پیروی محض مردم از ولایت فقیه موجب شد تا حتی یک وجب از خاک ایران به تصرف دشمن در نیاید.

مدیرکل اسبق اوقاف و امور خیریه گیلان با اشاره به لنگرود به عنوان شهرستانی شهیدپرور و مذهبی،‌گفت : شهرستان لنگرود بر خلاف دیگر شهرستان ها است و سابق دیرینه ای در تشیع دارد و مردم لنگرود با میل باطنی اسلام را پذیرفتند.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد