کد خبر: 62464

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۲۰ - ۷:۱۵

دوماه مانده به انتخابات؛ فرماندار املش: سه شنبه تودیع میشوم

خبری که ماه ها نقل همه محافل سیاسی استان گیلان شده بود ؛ هفته آینده با مراسم تودیع و معارفه فرماندار املش واقعیت می یابد. به گزارش خبرنگار املش ما ، چند ماهی بود که خبر تودیع و معارفه فرماندار شهرستان املش نقل همه محافل سیاسی و خبری استان گیلان شده بود و همواره واکنش […]

خبری که ماه ها نقل همه محافل سیاسی استان گیلان شده بود ؛ هفته آینده با مراسم تودیع و معارفه فرماندار املش واقعیت می یابد.

مهدی جعفری فرماندار املشبه گزارش خبرنگار املش ما ، چند ماهی بود که خبر تودیع و معارفه فرماندار شهرستان املش نقل همه محافل سیاسی و خبری استان گیلان شده بود و همواره واکنش های مختلفی از سوی صاحب نظران در این خصوص بیان میشد.

یکی از مهمترین واکنش صاحب نظران متعلق بود به نماینده شهرستان رودسر و املش که عدم موافقت خود را در این خصوص بیان نموده بود و این تغییر را به مصلحت منطقه و دولت ندانسته بود.

بر اساس گزارش خبرنگار ما در این چند روز که تودیع مهدی جعفری قوت گرفته است ، در یکی از محافل شهرستان فرماندار املش از مراسم تودیع اش روز سه شنبه هفته آینده خبر داده بود.

مراسم تودیع و معارفه مهمترین مسئولی که در انتخابات وظیفه مهمی را ایفا خواهد نمود فقط دوماه مانده به انتخابات قراراست برگزار گردد.

براساس گزارش خبرنگار ما ، حسین اسماعیلیان در مراسم روز سه شنبه بعنوان فرماندار جدید املش معارفه خواهد شد.

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد