کد خبر: 62444

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۱۸ - ۲۰:۳۹

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه املش: استکبار از سیاست شیطانی برای رسیدن به اهداف خویش استفاده می‌کند

مسئول نهاد حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه املش گفت: سیاست بر سه نوع شیطانی، حیوانی و رحمانی است که استکبار همیشه از سیاست شیطانی برای رسیدن به اهداف و اغراض خویش استفاده می‌کند. به گزارش املش ما ، حجت‌الاسلام محمدتقی تقی‌پور در مراسم یادواره سید مصطفی علوی تنها دانشجوی شهید شهرستان املش که […]

مسئول نهاد حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه املش گفت: سیاست بر سه نوع شیطانی، حیوانی و رحمانی است که استکبار همیشه از سیاست شیطانی برای رسیدن به اهداف و اغراض خویش استفاده می‌کند.

مراسم روز دانشجو در املشبه گزارش املش ما ، حجت‌الاسلام محمدتقی تقی‌پور در مراسم یادواره سید مصطفی علوی تنها دانشجوی شهید شهرستان املش که به همت دانشگاه پیام نور املش در مجتمع فرهنگی هنری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: در آستانه دو انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی قرار داریم  و همگان به ویژه قشر دانشجو و فرهیخته و نخبگان جامعه بیشتر از سایرین باید دقت و توجه کنند.

وی گفت: احتمال حضور نامزدهایی از دو جبهه انقلابی و لیبرالی در این دوره از انتخابات پیش‌بینی می‌شود و باید رصد کنیم که کدام یک از این دو جبهه و جریان گفتمانش با دین و گفتمان ولایت نزدیک‌تر است و از آن جایی که نظام ما بر اساس نظام ولایی است در انتخاب افراد باید مواظب باشیم.

حجت الاسلام تقی پور تصریح کرد: اتفاقات ۱۶ آذر اولین حرکت جنبش دانشجویی و تسخیرلانه جاسوسی هم توسط دانشجویان حرکت بزرگ بعدی جنبش دانشجویی بود که در تاریخ کشورمان ماندگار شد که جریان‌شناسی به ویژه دشمن شناسی باید همیشه مد نظر دانشجویان ما باشد که می‌تواند بسیاری از توطئه‌های داخلی و خارجی را در زمینه‌های گوناگون خنثی کند.

وی اظهار کرد: سیاست بر سه نوع شیطانی، حیوانی و رحمانی است که استکبار همیشه از سیاست شیطانی برای رسیدن به اهداف و اغراض خویش استفاده می‌کند چنان که با مطالعه تاریخ کشورمان در ملی شدن صنعت نفت متوجه می‌شویم که چگونه از سلطه استعمار پیر، انگلیس رها شدیم و لی با خیانت عده‌ای در سلطه آمریکا گرفتار شدیم.

در این مراسم از هفت دانشجوی برتر در زمینه علمی، فرهنگی و فعالیت‌های بسیجی شهرستان املش تجلیل شد./تسنیم

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد