کد خبر: 62405

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۱۸ - ۵:۳۷

توسط نماینده رودسرصورت گرفت؛ هم صدایی با دشمن از تریبون مجلس شورای اسلامی!!!

روز گذشته نماینده شهرستان رودسر واملش که در این چهار سال فعالیت چشمگیری در صحنه مجلس نداشته و تعداد انگشت شماری و شایدهم کمتر نطق پیش از دستور داشته باشد ، در نطق پیش از دستور مجلس بشار اسد را رئیس جمهور غیرقانونی سوریه دانست!!! به گزارش خبرنگار املش ما ، وقتی پای صحبت با بزرگان […]

روز گذشته نماینده شهرستان رودسر واملش که در این چهار سال فعالیت چشمگیری در صحنه مجلس نداشته و تعداد انگشت شماری و شایدهم کمتر نطق پیش از دستور داشته باشد ، در نطق پیش از دستور مجلس بشار اسد را رئیس جمهور غیرقانونی سوریه دانست!!!

رهبری املشیبه گزارش خبرنگار املش ما ، وقتی پای صحبت با بزرگان شهر و منطقه می نشینیم از بصیرت و سیاست نماینده ۵ دوره مجلس این شهرستان سخن میگویند، نماینده ای که ۲۰ سال است در مجلس شورای اسلامی حضور دارد ولی روز گذشته بقول طرفدارانش نطق آتشینی داشت که همگان را متعجب نمود!!!

وقتی به سابقه حضور نماینده شهرستان رودسر و املش می نگریم ویکی پدیا درخصوص وی می مینویسد:محمدمهدی رهبری املشی (متولد ۱۳۳۰، نجف اشرف ) سیاستمدار ایرانی و نماینده رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی است. او در ادوار دوم، سوم، چهارم، پنجم ونهم هم نمایندگی این حوزه را بر عهده داشته است. آری ویکی پدیا این نماینده را جزو سیاستمداران ایرانی میشمرد.

رهبری املشی که در دوره نهم مجلس شورای اسلامی بعنوان نماینده شهرستان های رودسر و املش انتخاب شد همگان گمان از حضور پرشور و صلابت ایشان و تلاش برای ارتقا منطقه داشتند ولی گمان نمیکردند این نماینده همانندکارنامه سابقش پرنگ حضور داشته باشد و شاید همه چون گمان از ارتباط وی با هاشمی رفسنجانی داشتند به وی اعتماد کردند، ولی بقول کارشناسان سیاسی نتوانسته است موفق در حوزه نمایندگی خود باشد.

نماینده رودسر و املش روز گذشته در نطق پیش از دستور مجلس، سخنان تاسف باری را از تریبون مردم به زبان آورد و همصدا با دشمنان اسلام شد!!! وی گفت: بشار اسد وقتی می خواست رییس جمهور شود شرایط لازم را بر اساس قانون اساسی نداشت و افزود: بشار اسد تابع قانون نبود، قانون را تابع خود کرد.

جملات دیگری که آب در هاوان دشمن کوباند این بود که وی حزب بعث سوریه را قاتل مسلمانان آن کشور دانست و افزود: حزب حاکم سوریه اقلیت مردم این کشور هستند و طبقه حاکم این کشور مورد قبول مردم سوریه نیستند.

اما در پاسخ به این همه صدایی ها که فقط آمریکا و اسرائیل را خشنود میسازد باید گفت: مگر میشود که مردم سوریه مخالف بشار اسد باشند  و در انتخاباتی که سال گذشته بصورت  آزاد برگزار شد دوباره وی را بعنوان رئیس جمهور انتخاب کنند.

از نماینده شهرستانی که شهرستانش به عنوان مهد تمدن اسلامی (آل بویه ) بوده انتظار میرود بجای همصدایی با دشمنان اسلام با دوستان اسلام همصدا شود.(لطفا)

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :10

 • محمد صادق قدرتی

  تاریخ : ۱۸ - آذر - ۱۳۹۴

  بنام خدا و سلام

  من هم تعجب کردم ولی نه مثل شما

  از اینکه جناب دکتر رهبری به چنین بلوغ سیاسی و شهامت والایی دست یافته کمی جا خوردم

  مجلس ما اگر مزین به ۴۰% امثال ایشون ومطهری و… بود ما چه دوران طلایی داشتیم

  البته هرکس با ایشون دیداری داشته باشه متوجه زهد و درایت و انصاف این مرد بزرگ میشه

  ضمنا گرچه نظر مخالفین و سردبیر گرامی سایت املش ما محترم هست ولی یادتون نره که درباره چه کسی دارید صحبت می کنید. کسی که تجربه حدود ۲۰ سال نمایندگی مجلس و تحلیل مسائل سیاسی و منطقه ای و جهانی رو داره

  کسی که ناکنون مخالفین و دشمنانش نتونستن ذره ای تخلف از پرونده اش در بیارن

  ایشون یقینا مطیع اوامر رهبری هستن ولی این دلیل نمیشه که ندای مخالف با جمع سر ندهند

  و قرار نیست که هرکس ندای مخالفت سر داد بشود همساز و خشنودگر آمریکا و اسرائیل

  رهبری املشی افتخار همه گیلانیان و بویزه مردم رودسر و املش هستند

  کبوتر با کبوتر باز با باز


  پاسخ

 • اکباتان

  تاریخ : ۱۸ - آذر - ۱۳۹۴

  ایشان به موضوع مهمی اشاره کرده اند که بسیاری از متفکران و اندیشمندان به آن معتقدند اما در این فضای سنگین یک سویه امکان بیان آن را ندارند.
  مواضع آقای رهبری ستودنی است. متآسفانه مسئولان نظام در موضوع سوریه خطای بزرگی کردند و به قول آقای ولایتی اسد را خط قرمز خود معرفی کردند ای کاش آقای ولایتی که مشاور عالی هستند زره ای از درک آقای رهبری املشی را می داشتند و مردم سوریه را خط قرمز نظام می دانستند… ای کاش زمانی که مردم سوریه از استبداد اسد به تنگ آمده بودند و به طور صلح آمیز راهپیمایی می کردند و اسد در مقابل آنها را می کشند طرف مردم را می گرفت تا سوریه دچار داعش نشود و همچنان پایگاهی برای حفظ منافع ایران باقی می ماند… آقای رهبری به نکته ارزشمندی اشاره کرده است و اشتراک این مواضع با ادعاهای آمریکایی ها از ارزش آن نمی کاهد در زمان سرنگونی صدام همه ایرانیان با آمریکاییها و حتی اسراییلی ها همصدا شده بودند ولی این دلیل نمی شود که ما آب به آسیاب دشمن ریخته ایم..


  پاسخ

 • سید

  تاریخ : ۱۸ - آذر - ۱۳۹۴

  ای بصیرت کجایی که بعضی ها تو را گم کرده اند…
  که شاید خودشان را در این زمانه گم کرده اند
  سنگ ولایت را به سینه میزنند و آب به آسیاب دشمن میریزند.


  پاسخ

 • مجید

  تاریخ : ۱۸ - آذر - ۱۳۹۴

  من واقعا نمیدونم این تحلیلها رو کی براتون انجام میده تحلیلهای یک طرفه و جانبدارانه البته مشخصه که سرچشمه سایت شما از کجا هستش
  ولی هیچوقت یک طرفه به قاضی نرید
  شما که خوب بلدید مسیج بزنید به ایشون و بپرسید فلان فرماندار و اینجور مسائل
  بجای یه همچین تحلیلی بهتر نیست مستقیما از خودشون جویا بشید یا مثل قبل پیامک بزنید!!!!!!!!
  شما باید بی طرفانه به مسائل شهرستان بپردازید یه نگاه به تیترهاتون بندازید
  الان با همچین تیتری میخواید در اذهان عمومی این بنده خدا رو مخدوش کنید که چی بابا یه خورده حق رو در نظر بگیرید
  خدا اخر عاقبت همه ما رو ختم بخیر کنه


  پاسخ

 • اعتدال

  تاریخ : ۱۹ - آذر - ۱۳۹۴

  سلام.یعنی الان عربستان داره مردم بدبخت یمن رو میکشه حقه؟؟؟ما دخالت گر؟؟؟؟به قول دکتر نوبخت عزیز آیا ترکیه که با کل همسایه هاش درگیر هست حالا میخواد با ایران درگیر بشه به نظر شما اومده تو عراق به چه منظوری اومده؟؟؟آیا برای حق اومده؟؟؟ترکیه در سوریه حقه است وما دخالت گر و حامی ظلم و سوریه مردم کش؟؟؟آیا داعش در سوریه مردم سوریه هستن که دولت داره اونارو میکشه؟؟؟؟و هزارتا سوال دیگر..


  پاسخ

 • میلاد

  تاریخ : ۱۹ - آذر - ۱۳۹۴

  اگه به افکار این اقایان بود الان باید تو خاک خودمون با داعش می جنگیدیم..واقعا به این معتقد هستسد که داعشی ها مردم سوریه هستن که سر مردم رو میبرن؟؟نفت مملکت رو به دولت ترکیه میفروشن با توجه به عکس هایی که هست؟یعنی ای آقا فهمیده که بشار اسد داره مردم رو میکشه رهبر ما ریس جمهور ما ریس مجلس ما ریس سپاه هیچکس . هیچکس متوجه نشدن..یعنی الان با این حرف آقای رهبری ما شدیم داعش دیگه…آخه با دولت سوریه داریم ملتشو میکشیم…آفرین کم مونده بود به ما بگن داعشی////


  پاسخ

  • مجید

   تاریخ : ۲۰ - آذر - ۱۳۹۴

   شما تند رو ها هم کمتر از داعش رفتار نکردین…


   پاسخ

 • زینب

  تاریخ : ۱۹ - آذر - ۱۳۹۴

  بعد چهار سال عجب حرفی زده…


  پاسخ

 • صالح

  تاریخ : ۲۰ - آذر - ۱۳۹۴

  آی شهدای مدافع حرم،به خاطر این بی بصیرتی آقای به اصطلاح نماینده از شما پوزش می طلبیم همین آقا واقعا نمی داند صهیونیست ها از این اظهارات چه لذتی می برند؟ فراموش کردیم مگر در طول دفاع مقدس همین حزب بعث سوریه به ما سلاح می داد؟ نمکدان نباید شکست.


  پاسخ

 • مجید

  تاریخ : ۲۰ - آذر - ۱۳۹۴

  آفرین به آقای رهبری …


  پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد