روز گذشته نماینده شهرستان رودسر واملش که در این چهار سال فعالیت چشمگیری در صحنه مجلس نداشته و تعداد انگشت شماری و شایدهم کمتر نطق پیش از دستور داشته باشد ، در نطق پیش از دستور مجلس بشار اسد را رئیس جمهور غیرقانونی سوریه دانست!!!

رهبری املشیبه گزارش خبرنگار املش ما ، وقتی پای صحبت با بزرگان شهر و منطقه می نشینیم از بصیرت و سیاست نماینده ۵ دوره مجلس این شهرستان سخن میگویند، نماینده ای که ۲۰ سال است در مجلس شورای اسلامی حضور دارد ولی روز گذشته بقول طرفدارانش نطق آتشینی داشت که همگان را متعجب نمود!!!

وقتی به سابقه حضور نماینده شهرستان رودسر و املش می نگریم ویکی پدیا درخصوص وی می مینویسد:محمدمهدی رهبری املشی (متولد ۱۳۳۰، نجف اشرف ) سیاستمدار ایرانی و نماینده رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی است. او در ادوار دوم، سوم، چهارم، پنجم ونهم هم نمایندگی این حوزه را بر عهده داشته است. آری ویکی پدیا این نماینده را جزو سیاستمداران ایرانی میشمرد.

رهبری املشی که در دوره نهم مجلس شورای اسلامی بعنوان نماینده شهرستان های رودسر و املش انتخاب شد همگان گمان از حضور پرشور و صلابت ایشان و تلاش برای ارتقا منطقه داشتند ولی گمان نمیکردند این نماینده همانندکارنامه سابقش پرنگ حضور داشته باشد و شاید همه چون گمان از ارتباط وی با هاشمی رفسنجانی داشتند به وی اعتماد کردند، ولی بقول کارشناسان سیاسی نتوانسته است موفق در حوزه نمایندگی خود باشد.

نماینده رودسر و املش روز گذشته در نطق پیش از دستور مجلس، سخنان تاسف باری را از تریبون مردم به زبان آورد و همصدا با دشمنان اسلام شد!!! وی گفت: بشار اسد وقتی می خواست رییس جمهور شود شرایط لازم را بر اساس قانون اساسی نداشت و افزود: بشار اسد تابع قانون نبود، قانون را تابع خود کرد.

جملات دیگری که آب در هاوان دشمن کوباند این بود که وی حزب بعث سوریه را قاتل مسلمانان آن کشور دانست و افزود: حزب حاکم سوریه اقلیت مردم این کشور هستند و طبقه حاکم این کشور مورد قبول مردم سوریه نیستند.

اما در پاسخ به این همه صدایی ها که فقط آمریکا و اسرائیل را خشنود میسازد باید گفت: مگر میشود که مردم سوریه مخالف بشار اسد باشند  و در انتخاباتی که سال گذشته بصورت  آزاد برگزار شد دوباره وی را بعنوان رئیس جمهور انتخاب کنند.

از نماینده شهرستانی که شهرستانش به عنوان مهد تمدن اسلامی (آل بویه ) بوده انتظار میرود بجای همصدایی با دشمنان اسلام با دوستان اسلام همصدا شود.(لطفا)

اشتراک این خبر در :