کد خبر: 62382

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۱۷ - ۶:۱۱

بانوی واجارگاهی ؛ فرمانده موفق ترین رده سازمانی بسیج کشور شد

مائده صالحی فرمانده پایگاه حضرت مرضیه (س) واجارگاه موفق به دریافت لوج سپاس از رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، هرساله عملکرد پایگاه های مقاومت در امور مختلف از تاثیرگذاری های فرهنگی تا حضور در برنامه های مختلف و رزمایش ها مورد بررسی قرار میگیرد و امسال پایگاه حضرت مرضیه(س) […]

مائده صالحی فرمانده پایگاه حضرت مرضیه (س) واجارگاه موفق به دریافت لوج سپاس از رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور شد.

به گزارش خبرنگار املش ما ، هرساله عملکرد پایگاه های مقاومت در امور مختلف از تاثیرگذاری های فرهنگی تا حضور در برنامه های مختلف و رزمایش ها مورد بررسی قرار میگیرد و امسال پایگاه حضرت مرضیه(س) واجارگاه توانست با عملکرد خوبی که هرساله داشته بعنوان موفق ترین رده سازمانی بسیج کشور انتخاب شود.

مائده صالحی فرمانده جوان این پایگاه در گفتگو با خبرنگار ما از تلاش تک تک اعضای پایگاه حضرت مرضیه (س) گفت و افزود: همواره همدلی بین اعضای این پایگاه وجود داشته و دارد و این امر باعث موفقیت ما در سطح کشور شده است .

وی که در  رشته کارشناسی مهندسی صنایع تحصیل نموده، از  سال ۹۳ فرماندهی پایگاه حضرت مرضیه(س) واجارگاه را برعهده گرفته است ، از زحمات فرمانده پیشین این پایگاه سرکار خانم نیازمند که در انسجام نیروها تلاش بسیاری نمود سپاس گذاری کرد.

لوح سپاس مائده صالحی1

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد