کد خبر: 62291

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۱۴ - ۳:۵۴

حجت الاسلام کیماسی در یادواره شهدای پائین زربیجار : شهدای دوران دفاع مقدس نزدیکترین شهدا به شهدای کربلا هستند

مراسم یادواره شهدای منطقه پائین زربیجار شهرستان املش که همزمان با اربعین حسینی در مسجد امام حسین(ع) این منطقه برگزار شد. به گزارش املش ما ، حجت الاسلام احمد کیماسی در مراسم یادواره شهدای منطقه پائین زربیجار  اظهار داشت: شهدای دوران دفاع مقدس نزدیک‌ترین شهدا به شهدای کربلا هستند و برای حفظ و بقای دین […]

مراسم یادواره شهدای منطقه پائین زربیجار شهرستان املش که همزمان با اربعین حسینی در مسجد امام حسین(ع) این منطقه برگزار شد.

حجت الاسلام احمد کیماسیبه گزارش املش ما ، حجت الاسلام احمد کیماسی در مراسم یادواره شهدای منطقه پائین زربیجار  اظهار داشت: شهدای دوران دفاع مقدس نزدیک‌ترین شهدا به شهدای کربلا هستند و برای حفظ و بقای دین و به پیروی از رهبر و امام خویش به میدان جنگ شتافتند و جان خویش را دراین راه نثار کردند.

وی افزود: مردم کشورمان امروز با برگزاری و شرکت در مراسم یادواره شهدا ثابت کرده‌اند که همیشه یاد و خاطره ایثارگری شهدا را زنده نگه می‌دارند و آرمان‌های بلند شهدا و امام راحل را دنبال می‌کنند و خوب می‌دانند که این مسیر، از بهترین مسیرها برای رسیدن به مقصد عالی است.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه مقداد رشت بیان کرد: از ویژگی‌های برجسته و بارز امام راحل و شهدای ما، همان معنویت و شجاعت همراه با دشمن‌شناسی است که امام راحل از آغاز نهضت تا لحظه رحلت توانست به بهترین وجه، ملت ایران و امت اسلام را رهبری و راهنمایی کند.

حجت الاسلام کیماسی تصریح کرد: قیام امام حسین(ع) در مبارزه با دستگاه حکومت ضد دین یزید، برای نجات دین اسلام و اصلاح جامعه بود و در این راه بهترین عزیزان خویش را فدا کرد تا دین اسلام آسیب نبیند و جلوی انحرافات جامعه گرفته شود.

وی خاطر نشان کرد: گروه‌های تروریستی فعال در کشورهای اسلامی منطقه همان نوادگان ابوسفیان و هند جگرخوار صدر اسلام هستند که امروز با شعار اسلام تیشه به ریشه اسلام می‌زنند که البته مورد حمایت مستقیم و غیر مستقیم آمریکا و اسرائیل و بعضی از کشورهای اروپایی و منطقه قرار دارند و همین کشورها در تربیت و آموزش آنان نقش به‌سزایی داشته و دارند./تسنیم

ارسال دیدگاه

کسب درآمد