کد خبر: 62289

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۱۴ - ۳:۴۹

سردار حزنی در یادواره شهدای مشکله:ایمان و پیروی از ولایت فقیه سلاح اصلی رزمندگان در دوران دفاع مقدس بود

فرمانده قرب کوثر قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا گفت: سلاح اصلی رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس، ایمان و پیروی از ولایت فقیه بود. به گزارش املش ما ، سردار سید ضیاء الدین حزنی در مراسم یادواره شهدای روستای مشکله از بخش مرکزی املش با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان محلی با شکوه خاصی در […]

فرمانده قرب کوثر قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا گفت: سلاح اصلی رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس، ایمان و پیروی از ولایت فقیه بود.

سردار حزنیبه گزارش املش ما ، سردار سید ضیاء الدین حزنی در مراسم یادواره شهدای روستای مشکله از بخش مرکزی املش با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان محلی با شکوه خاصی در مسجد امام خمینی(ره) روستا برگزار شد، اظهار داشت: از همه کسانی‌که در زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و مطرح کردن وصیتنامه شهدا تلاش می‌کنند، به سهم خویش تشکر و قدردانی می‌کنم.

وی گفت: برگزاری یادواره شهدا و سایر محافل و مجالس در زمینه‌های مختلف، در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بسیار تأثیرگذار است و ملتی که از روحیه ایثار و شهادت طلبی برخوردار باشد، هرگز روی شکست را نخواهد دید و این در دوران دفاع مقدس ثابت شد.

فرمانده قرب کوثر قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاگفت: کشور ایران با همه کشورهای دنیا فرق می‌کند و تنها کشوری است که از همه اقشار جامعه حتی اقلیت‌های دینی برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی در دوران دفاع مقدس شهید تقدیم کرده‌اند و این امر نادری است و در جایی سابقه ندارد.

سردار حزنی گفت: از بین همه جنگ‌هایی که در دنیا اتفاق افتاده است، تنها دفاع مردم ایران در برابر ارتش رژیم بعث عراق، به دفاع مقدس نام‌گذاری شده است و با مطالعه تاریخ این کشور در سده‌های اخیر تنها جنگی بوده که حتی یک وجب از خاک ایران از دست نرفته است.

وی گفت: شهدای ما در دوران دفاع مقدس وضو می‌گرفتند و غسل شهادت می‌کردند و برای مبارزه با دشمن و ایثار و فداکاری از یکدیگر سبقت می‌گرفتند و این شجاعت و شهامت جوانان ایرانی بود که ملت بزرگ ایران توانست در برابر نه تنها ارتش صدام، بلکه در برابر دو ابرقدرت شرق و غرب بایستد و مقاومت و ایستادگی کند.

فرمانده قرب کوثر قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا گفت: امروز ملت ایران به رشادت‌ها و از خودگذشتگی‌های جوانان برومند خویش در دوران دفاع مقدس افتخار می‌کند و خود را مدیون شهدا و خانواده معزز شهدا و سایر ایثارگران می‌داند و حفظ دستاوردهای دوران دفاع مقدس و پاسداری از آرمان‌های والای شهدا را وظیفه خویش می‌داند./تسنیم

ارسال دیدگاه

کسب درآمد