کد خبر: 62277

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۱۳ - ۱۰:۲۴

امام جمعه کلاچای : اربعین پایان حرکت نیست بلکه آغاز یک راه بزرگ است

نمازجمعه امروز کلاچای به امامت حجت الاسلام لطیفی در مسجد جامع این شهر برگزار گردید. به گزارش خبرنگار املش ما  امام جمعه کلاچای در خطبه های نماز جمعه امروز این شهر با تاکید بر اهمیت پوشش زن گفت:ارزش زن و پوشش و حجاب واقعی تر می گردد. حجت الاسلام لطیفی اظهار داشت: اسلام با نگاه عادلانه به […]

نمازجمعه امروز کلاچای به امامت حجت الاسلام لطیفی در مسجد جامع این شهر برگزار گردید.

امام جمعه کلاچایبه گزارش خبرنگار املش ما  امام جمعه کلاچای در خطبه های نماز جمعه امروز این شهر با تاکید بر اهمیت پوشش زن گفت:ارزش زن و پوشش و حجاب واقعی تر می گردد.

حجت الاسلام لطیفی اظهار داشت: اسلام با نگاه عادلانه به پوشش ، رفتار و برخورد زن در جامعه تاکید دارد و به همین دلیل است جایگاه زن در سالام برترین جایگاه ها بیان میشود.

وی در خصوص همایش بزرگ معنوی اربعین امسال گفت: اربعین پایان حرکت نیست بلکه آغاز یک راه بزرگ است.

امام جمعه کلاچای به حضور۲۶میلیونی زائرین اربعین اشاره نمود و گفت: اربعین مغناطیسدلهای جهانیان به سوی سیدالشهداست.

حجت الاسلام لطیفی خاطرنشان کرد: حقوق بشری که در جهان صحبت از آن است فقط مختص اروپا و آمریکا گردیده و هیچ نگاهی به مردم مظلوم جهان ندارد.

وی ادامه داد:وقتی سانسور رسانه ای غرب و صهیونیستی دنبال اسلام هراسی است از این حقوق بشر هیچ انتظاری نمیرود.

امام جمعه کلاچای ادامه داد: دومین نامه هوشمندانه رهبر انقلاب به جوانان اروپایی باعث تحولات بزرگی نسل جوان  جهان ایجاد خواهد نمود و مطمئنا صاحبین قدرت های جهان با بیداری همگان به انزوا می روند.

حجت الاسلام لطیفی با اشاره به کاندیداهای مجلس از آنها خواست باتوجه به امنیت و فضای آرام کشور با همدلی و همزبانی برای پیروزی خود تلاش کنند نه آنکه به ایجاددودستگی و شکاف در جامعه کمر همت ببندند زیرا که دشمن در کمین ملت ایارن است تا این وحدت و آرامش را از بین ببرد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد