کد خبر: 62251

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۱۲ - ۲۰:۲۰

عصر امروز در کلاچای ؛مراسم چهلمین روز درگذشت استاد کامران زمانی برگزار شد

مراسم چهلمین روز درگذشت استاد کامران زمانی شاعر ، نویسنده و پژوهشگر گیلانی در کلاچای برگزار شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، مراسم چهلمین روز از درگذشت شاعر ، نویسنده و پژوهشگر گیلانی استاد کامران زمانی با حضور علاقه مندان علم و ادب در مسجد نعمت سرای بخش کلاچای برگزار شد. رییس اداره فرهنگ و […]

مراسم چهلمین روز درگذشت استاد کامران زمانی شاعر ، نویسنده و پژوهشگر گیلانی در کلاچای برگزار شد.

به گزارش خبرنگار املش ما ، مراسم چهلمین روز از درگذشت شاعر ، نویسنده و پژوهشگر گیلانی استاد کامران زمانی با حضور علاقه مندان علم و ادب در مسجد نعمت سرای بخش کلاچای برگزار شد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگارما گفت: استاد زمانی متولد سال ١٣۴٢ در روستای نعمت سرای بخش کلاچای بوده که از این نویسنده گیلانی مقالات زیادی در نقد آثار حوزه ادبیات معاصر کشور به چاپ رسیده است .

علی فلاح رنجبر اضافه کرد : از این پژوهشگر گیلانی ١٩ کتاب به جا مانده که پیاله تردید ، آسیمه تر از خیال ، سایه های هنوز ، ذره ای زان آفتاب ، در محفل عزای آینه ها ، قندیل آفتاب و نیزار آشفته بخشی از آثار این هنرمند بوده و ۴٠ مقاله تحقیقاتی در زمینه ادبیات فارسی در مجلات خارج از کشور از دیگر فعالیتهای استاد زمانی بود.

به گزارش خبرنگار ما در مراسم امروز علاوه بر چهره های شهرستانی ، فاضلی  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ، فخر موسوی معاون هنری این  اداره کل حضور داشتند.

مرحوم زمانی ۹ آبان ماه سالجاری براثر سکته قلبی درفانی را وداع گفت.

مراسم کامران زمانی

ارسال دیدگاه

کسب درآمد