کد خبر: 62210

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۱۲ - ۳:۴۷

رئال مادرید با پیروزی در آستانه حذف قرار گرفت

تیم فوتبال رئال مادرید بر حریف خود، کادیس غلبه کرد اما در آستانه حذف قطعی از جام پادشاهی اسپانیا قرار گرفت. به گزارش سرویس ورزشی املش ما ، در یکی از بازی‌های حساس دور رفت از یک شانزدهم نهایی کوپادل‌ری، تیم فوتبال رئال مادرید موفق شد با نتیجه ۳ بر یک برابر کادیس به پیروزی […]

تیم فوتبال رئال مادرید بر حریف خود، کادیس غلبه کرد اما در آستانه حذف قطعی از جام پادشاهی اسپانیا قرار گرفت.

به گزارش سرویس ورزشی املش ما ، در یکی از بازی‌های حساس دور رفت از یک شانزدهم نهایی کوپادل‌ری، تیم فوتبال رئال مادرید موفق شد با نتیجه ۳ بر یک برابر کادیس به پیروزی برسد.

در این دیدار چریشف در دقیقه ۴ موفق به گلزنی شد و ایسکو در دقایق ۶۵ و ۷۴ گل‌های دوم و سوم مادرید را ثبت کرد.

اشتباه عجیب رئال مادرید در استفاده از چریشف بازیکن روس و سه کارته در زمان بازی در لباس ویارئال باعث شده تا ماجرای حذف رئال مادرید بر سر زبان‌ها بیفتد.

رئال مادرید

رافائل بنیتس نباید از چریشف در این بازی استفاده می‌کرد و اشتباه عجیب او می‌تواند به قمیت حذف مستقیم رئال مادرید از جام حذفی تمام شود. اگر باشگاه کادیس از رئال مادرید به همین دلیل شکایت کند، رئال مادرید مانند اوساسونا که مرتکب اشتباهی از همین نوع شده بود، حذف خواهد شد. در واقع رئال مادرید با اشتباهی که مرتکب شده شامل بند ۱۱۲ قانون فوتبال اسپانیا خواهد شد و حذف او از جام پادشاهی قطعی تلقی می‌شود.

احتمال حذف شدن رئال مادرید کم نیست و این در حالی است که رئال مادرید می توانست به راحتی در این میدان پیروز شده و به مرحله بعدی صعود کند. این اتفاق تلخ خاطره تلخ ۱۹۹۴ را برای رئال مادرید زنده کرد، در آن زمان والدانو با اشتباه خود رئال مادرید را به محرومیت و حذف کشاند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد