کد خبر: 62194

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۱۱ - ۱۹:۰۸

سقوط پراید براثر سرعت غیر مجاز در منجیل

فرمانده پلیس راه گیلان گفت: راننده خودروی پراید به دلیل سرعت غیرمجاز و عدم توانایی در کنترل خودرو به دره‌ای در منطقه منجیل ‌ـ ‌علی‌آباد سقوط کرد و جان باخت. به گزارش املش ما ، مهیار رستگار بعد از ظهر امروز در نشست انتظامی استان با اشاره به وقوع حادثه مرگبار برای یک راننده پراید، اظهار […]

فرمانده پلیس راه گیلان گفت: راننده خودروی پراید به دلیل سرعت غیرمجاز و عدم توانایی در کنترل خودرو به دره‌ای در منطقه منجیل ‌ـ ‌علی‌آباد سقوط کرد و جان باخت.

سقوط پرایدبه گزارش املش ما ، مهیار رستگار بعد از ظهر امروز در نشست انتظامی استان با اشاره به وقوع حادثه مرگبار برای یک راننده پراید، اظهار کرد: خودروی پراید در محور منجیل به علی‌آباد در حرکت بود که راننده آن به دلیل سرعت زیاد از مسیر اصلی جاده منحرف شد و به دره سقوط کرد.

وی با بیان اینکه راننده مذکور جوانی ۳۱ ساله بود، افزود: سرعت زیاد و غیرمجاز موجب جان‌باختن راننده بر اثر سقوط او به دره شد.

فرمانده پلیس راه گیلان با اشاره به اینکه بی‌توجهی راننده نسبت به جلو و سرعت زیاد دو عامل مهم در وقوع تصادفات مرگبار است، خاطرنشان کرد: با توجه به مساعد بودن شرایط آب و هوایی و وضعیت مناسب نور جاده، تنها دلیل سقوط راننده به دره بی‌‌توجهی به مسیر پیش رو و سرعت زیاد خودرو است.

وی وقوع تصادفات مرگبار را بر اثر عجله و شتاب در رانندگی دانست و گفت: با اندکی صبر و دقت در رانندگی جوان مذکور که تنها به دلیل یک لحظه سهل‌انگاری جان خود را از دست داد، اکنون می‌توانست در جمع خانواده‌ خود حضور یابد که نمونه‌ای از این جوانان سهل‌انگار بسیارند.

رستگار در ادامه به توقیف یک خودروی سواری ام‌ـ وی‌ـ ام‌، اشاره کرد و گفت: تیم پاسگاه پلیس راه آستارا ـ تالش در حال کنترل تخلفات یک دستگاه سواری «ام‌وی‌ام» را به دلیل عدم استفاده از کمربند ایمنی متوقف کرده و مدارک آن را مورد بررسی قرار داده‌است.

وی اضافه کرد: پس از بررسی مدارک فرد مذکور و استعلام از ناجا مشخص می‌شود که تاریخ اعتبار گواهینامه راننده خاطی به اتمام رسیده و خودروی «ام‌وی‌ام» او با ارتکاب ۶۰ فقره تخلف، دارای ۳۰ میلیون و ۷۰ هزار ریال جریمه پرداخت نشده‌است.

فرمانده پلیس راه گیلان با بیان اینکه خودروی مذکور برای سیر مراحل قانونی و تسویه حساب تخلفات معوقه توقیف و به نزدیک‌ترین پارکینگ منتقل شد، از تمام رانندگان خواست تا با پرداخت به‌موقع جرایم خود از تشدید مقدار جریمه جلوگیری کنند تا دچار مشکلات مشابه نشوند./فارس

ارسال دیدگاه

کسب درآمد