کد خبر: 62189

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۱۱ - ۱۶:۵۸

سردار مصطفی پور:امروزه ایستادگی مردم ایران، الگویی برای سایر ملت آزادیخواه دنیاشده است

عصر امروز یادواره ۱۰۰ شهید والامقام بخش رانکوه در مسجد ولیعصر این شهر با سخنرانی سردار حسین مصطفی پور فرمانده تیپ تکاور مریدان برگزار شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، عصر امروز یادواره ۱۰۰شهید بخش رانکوه در مسجد ولیعصر این شهر با حضور مردم شهید پرور شهرستان املش برگزار شد.   سردار حسین مصطفی پور […]

عصر امروز یادواره ۱۰۰ شهید والامقام بخش رانکوه در مسجد ولیعصر این شهر با سخنرانی سردار حسین مصطفی پور فرمانده تیپ تکاور مریدان برگزار شد.

2یادواره شهدای رانکوهبه گزارش خبرنگار املش ما ، عصر امروز یادواره ۱۰۰شهید بخش رانکوه در مسجد ولیعصر این شهر با حضور مردم شهید پرور شهرستان املش برگزار شد.

 

سردار حسین مصطفی پور در این مراسم ضمن تسلیت اربعین حسینی ، گفت: انقلاب اسلامی ایران به همت مردم این کشور و رهبری امام راحل(ره) و با ایمان و توکل به خدا با غلبه بر نظام دیکتاتوری طاغوت به پیروزی رسید و دست ابرقدرت های استکباری و استعماری از این کشور کوتاه شد.

فرمانده تیپ تکاور میرزا کوچک خان اظهار داشت :ابرقدرت ها در گام اول خواستند جلو انقلاب را بگیرند ولی در مقابل اراده مردم ایران نتوانستند و در گام بعدی خواستند با روش هایی از قبیل تجزیه طلبی، قومیت گرایی، کودتا و ترور شخصیت های مهم انقلابی و نفوذ عناصر وابسته در بدنه دولت و مجلس، انقلاب را مصادره و به نفع خویش مصادره نمایند که با هوشیاری امام راحل(ره) نتوانستند.

وی تصریح کرد: ابرقدرت ها و در رأس آنها آمریکا با تحریک رژیم بعث عراق  جنگ تمام عیار نظامی را به مدت هشت سال علیه انقلاب نوپای اسلامی ایران تحمیل کردند تا شاید انقلاب را ساقط نمایند و جلو گسترش آن را در منطقه بگیرند آن هم با ایستادگی مردم ایران به ویژه جوانان نتوانستند و الگویی برای سایر ملت های منطقه و دنیا شده است.

سردار مصطفی پور خاطرنشان نمود: دشمن اکنون از دو طریق جنگ نرم علیه ملت ایران و ایجاد جنگ داخلی در کشورهای اسلامی منطقه با استفاده از گروه های منحرف تروریستی قصد تغییر رفتار در مردم و مسئولان کشور ما و مردم کشورهای منطقه به نفع خویش را دارد که البته برای طراحی آن سالهای طولانی و برای اجرای آن هزینه های گزافی نموده تا شاید از این طریق به اهداف شوم و پلید خویش نائل آید.

فرمانده تیپ تکاور میرزاکوچک خان لنگرود ادامه داد:رهبر معظم انقلاب در این سال ها با هوشیاری تمام و با تکیه به ایمان به خدا و پشتیبانی مردم بصیر و همیشه در صحنه ایران اسلامی، امروز بسیاری از نقشه ها وتوطئه های دشمنان را در سایر کشورهای منطقه و جهان خنثی نماید و بسیاری از ملت ها و سیاسیون دنیا به وجود مقام معظم رهبری در ایران اسلامی افتخار می کنند.

سردار مصطفی پور گفت: دشمن بسیار تلاش می کند که از طریق محصولات تکنولوژی خویش جوانان ما را از فرهنگ اصیل اسلامی و ایرانی جدا نماید و در دام فرهنگ غرب گرفتار نماید که البته این امر وظیفه پدران و مادران و مسئولان فرهنگی ما را سنگین تر می کند که بیشتر مراقب باشند.

سردار مصطفی پور گفت: شهدا ناظر بر اعمال و رفتار ما هستند و با مطالعه و عمل به وصیت نامه سیاسی الهی امام راحل(ره) از بسیاری از مشکلات پیشگیری می شود و در شناخت دشمن و شیوه های دشمنی اش بیشتر تلاش نمائیم.

 در پایان این مراسم معنوی، حاضران به یاد شهدای کربلا و شهدای دوران دفاع مقدس از جمله صد شهید بخش رانکوه مداحی و سوگواری نمودند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد