کد خبر: 62111

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۱۱ - ۳:۰۸

نماینده املش: احداث راه ارتباطی سراوان -سیاهکل – املش اولیت برنامه هاست

اولیت برنامه های عمرانی شهرستان املش و رودسر احداث راه ارتباطی سراوان -سیاهکل -املش-چابکسر است. به گزارش خبرنگار املش ما دوشنبه هفته جاری کمیته برنامه ریزی شهرستان رودسر با حضور کیوان محمدی  رئیس سازمان برنامه ریزی استان گیلان برگزار شد محمدمهدی رهبری در این جلسه با بیان اینکه در بحث راه رشت به چابکسر بیشترین تلفات […]

اولیت برنامه های عمرانی شهرستان املش و رودسر احداث راه ارتباطی سراوان -سیاهکل -املش-چابکسر است.

کمیته برنامه ریزی استان گیلانبه گزارش خبرنگار املش ما دوشنبه هفته جاری کمیته برنامه ریزی شهرستان رودسر با حضور کیوان محمدی  رئیس سازمان برنامه ریزی استان گیلان برگزار شد

محمدمهدی رهبری در این جلسه با بیان اینکه در بحث راه رشت به چابکسر بیشترین تلفات و بار ترافیکی را در استان را به خود اختصاص داده ایم، اظهار کرد: باید الویت شهرستان را در احداث راه ارتباطی سراوان سیاهکل –دیلمان –املش –چابکسر قرار دهیم.

نماینده شهرستان های رودسر و املش گفت: اشتغال شهرستان رودسر و املش با حوزه کشاورزی پیوند داده شده و ایجاد اشتغال و حفظ وضعیت فعلی آن به توجه ویژه دولت به بخش کشاورزی دارد و اگر در این امر کوتاهی کنیم آسیب های زیادی از جمله تغییر کاربری ،ازبین رفتن محصولات استراتژیک و به طبع آن وابستگی به واردات خواهیم شد.

وی با تاکید براینکه زنگ خطر نابودی اراضی کشاورزی و آشکار شدن آسیب های اجتماعی از ورود اهالی روستا به شهر به گوش می رسد افزود:  اجرای طرح هادی می تواند در بقای روستاییان کمک کند.

۲۴ مرداد ۹۳ خاوری  مدیرکل راه و شهرسازی گیلان ، پروژه محور سیاهکل – املش – رحیم آباد را از دیگر پروژه های ظرفیت ساز استان در بخش زیرساخت های حمل و نقلی عنوان نمودو گفته بود: این محور بطول کلی ۵۱ کیلومتر در سه قطعه اجرا می شود و هزینه اجرای آن بر اساس فهرست بهای سال ۹۳ بدون تملک دو هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال پیش بینی می شود.

 

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد