کد خبر: 62099

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۱۱ - ۲:۴۷

آغاز سومین جشنواره تئاتر معلولان گیلان با حضور علیرضا خمسه

سومین جشنواره تئاتر معلولان استان گیلان (مارلیک) صبح شنبه هفته جاری آغاز شد. به گزارش املش ما این جشنواره با حضور بازیگران مطرحی چون علیرضا خمسه، انوش نصر و پروانه معصومی بعنوان مهمان ویژه برگزار می شود. مدیرکل بهزیستی گیلان در حاشیه افتتاحیه این مراسم با بیان اینکه تئاتر و هنر می تواند در روحیه معلولان بسیار اثر […]

سومین جشنواره تئاتر معلولان استان گیلان (مارلیک) صبح شنبه هفته جاری آغاز شد.

سومین جشنواره تئاتر معلولان گیلان با حضور علیرضا خمسهبه گزارش املش ما این جشنواره با حضور بازیگران مطرحی چون علیرضا خمسه، انوش نصر و پروانه معصومی بعنوان مهمان ویژه برگزار می شود.

مدیرکل بهزیستی گیلان در حاشیه افتتاحیه این مراسم با بیان اینکه تئاتر و هنر می تواند در روحیه معلولان بسیار اثر گذار باشد، افزود: جامعه هنری بهزیستی گیلان با تاسی از ارزش های هنری انقلاب اسلامی در راه تعالی هنر گام بر می دارد.

وی گفت: شروع نمایش های جشنواره مارلیک در روز های هشتم و نهم آذر ماه در سالن نمایش کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان در فلکه انتظام رشت خواهد بود.

علی رضا خمسه هم در گفت و گویی با بیان اینکه صحبت در باره تئاتر استان گیلان نیاز به بررسی و حضور چند ساعته در گیلان است گفت: ان شالله بعد حضور چند ساعته در گیلان در این مورد مصاحبه خواهم کرد./خبرگزاری کاسپین

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد