کد خبر: 62093

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۱۱ - ۲:۴۰

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان: تقویت روحیه فرهنگی و اقتصادی جزو هنر بسیج است

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: تقویت روحیه فرهنگی و اقتصادی و شناخت تهدیدات جزو هنر سپاه و بسیج است. به گزارش املش ما ، سردار مهدی کاظمی‌پور در جشنواره استانی خلاقیت‌ها و ابتکارات بسیج مساجد و محلات سپاه قدس گیلان شکوفایی استعدادهای نخبگان پایگاه‌ها را از هنر بسیج عنوان کرد. وی با بیان اینکه […]

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: تقویت روحیه فرهنگی و اقتصادی و شناخت تهدیدات جزو هنر سپاه و بسیج است.

سردار مهدی کاظمی‌پوربه گزارش املش ما ، سردار مهدی کاظمی‌پور در جشنواره استانی خلاقیت‌ها و ابتکارات بسیج مساجد و محلات سپاه قدس گیلان شکوفایی استعدادهای نخبگان پایگاه‌ها را از هنر بسیج عنوان کرد.

وی با بیان اینکه تقویت روحیه فرهنگی، اقتصادی، شناخت تهدیدات اقتصادی و شکوفایی نیروهای خود از هنر پایگاه‌های بسیج و سپاه است، تصریح کرد: نیروها و نخبگان بسیجی می‌توانند در سختی و تحریم‌ها به کمک نظام بیایند.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان طرح‌های اقتصادی پایگاه‌ها را در راستای برطرف شدن معضلات اقتصادی و شناخت خلاقیت‌ها عنوان کرد.

مسئول بسیج مساجد و محلات سپاه قدس گیلان نیز در مراسم مذکور ایجاد پویایی و تحرک بیشتر در پایگاه‌های بسیج، تقویت روحیه نوآوری و خلاقیت در اجرای فعالیت‌ پایگاه‌های بسیج را از اهداف برگزاری جشنواره مذکور عنوان کرد.

عزیز‌الله لطفی‌نژاد، ارتقای کیفی و افزایش کمی فعالیت پایگاه‌ها در عرصه‌های مختلف، استفاده پایگاه‌ها از تجربیات یکدیگر و تعمیم الگوهای موفق را از دیگر اهداف جشنواره برشمرد.

به گزارش فارس، در جشنواره استانی خلاقیت‌ها و ابتکارات بسیج مساجد و محلات سپاه قدس گیلان از پنج مبتکر بسیجی قدردانی شد./فارس

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد